Uçak Bileti
   Abuja Uçak Bileti  


Abuja
Nijerya’nın “Federal Başkent Bölgesi” olarak adlandırılan bölümünde yer alan Abuja, ülkenin başkenti statüsündedir. 1980’li yılların başında kurulan kent, özel olarak planlanan bir proje ile hayata geçirildi. Günümüzde 400 binden fazla sayıda kişinin yaşamını sürdürdüğü kent hem Müslümanlar hem de Hristiyanlar tarafından ziyaret ediliyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte bulunan Nijerya Ulusal Cami ve Nijerya Ulusal Hristiyan merkezi en çok ilgi gören yapılar arasında bulunuyor. Dünyanın pek çok ülkesinden turisti ağırlayan Abuja uçak biletleri ile de yüzleri güldüren bir kent. Çünkü sayısız ülke ve şehirden bu kente uçak bileti alabilir, direk veya aktarmalı uçuşlar ile şehre ulaşabilirsiniz. Gayet ekonomik olan Abuja uçak bileti fiyatları sayesinde dileyen herkes bu nadide şehri gezme ve görme şansını elde edebiliyor.

Ulaşım
713 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan Abuja’da her yıl 4 milyona yakın kişinin kullandığı Abuja Nnamdı Azikiwe Havalimanı bulunuyor. 3 bin 609 metre uzunluğunda bir adet piste sahip olan havalimanı bünyesinde askeri uçuşlar gerçekleşmiyor ve sadece sivil uçuşlar için kullanılıyor.
 
Abuja Uçak Bileti

Abuja Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Abuja ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Abuja Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Abuja Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.