Uçak Bileti
   Addis Abada Uçak Bileti  


Etiyopya Addis abada
Bir Doğu Afrika ülkesi olan Etiyopya’nın diğer adı Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti’dir. Başkenti Addis Abada olup anlamı yeni çiçektir. Etiyopya bağımsızlığını koruyarak Avrupa sömürgecilerini yenen tek Afrika ülkesidir.

Gezilip Görülesi Yerler
Oldukça büyük bir ülke olan Etiyopya bu büyüklüğünün de sayesinde oldukça geniş bir turizm ağına sahiptir. Birçok dini ve tarihi yapıları ile turizmin gözdesi olan mekânları haricinde Etiyopya safari tutkunları içinde Nechisar parkı ile hizmet veriyor. Bu parkta timsahtan zebraya kadar birçok hayvan ile tanışmanız mümkün. Ayrıca özellikle arkeolog ve antropologların ilgi odağı haline gelen Rift Vadisi ile insanlığın en eski tarihine yolculuk yapabilirsiniz. Doğusunda bulunan Harar da ise Osmanlı ve Arap mimari yapıları bulunup, Osmanlı ve Arap tarihi yapılarına meraklı olanlarında ziyaret ettiği başka bir dünyadır.

Ulaşım
Etiyopya’nın başkentin de bulunup Afrika’da en çok kullanılan altıncı havaalanı ile ülkeye ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Addis abada Bole Uluslararası havaalanı başkentin bole bölgesinde bulunuyor. Ekonomik uçuş ile Etiyopya Addis abada uçak bilet fiyatı hakkında anında bilgileri alarak Etiyopya Addis abada uçak bileti alabilirsiniz.

Etiyopya Uçak Bileti

Addis Ababa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Addis Ababa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Addis Ababa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Addis Ababa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.