Uçak Bileti
   Akabe Uçak Bileti  


Akabe
Ürdün ülkesinin güneyinde yer alan Akabe kenti Akabe Körfezi kıyısında yer alıyor. Kızıldeniz boyunca uzanan sahilleri ile Ürdün ülkesinin en önemli deniz ve plaj turizmine ev sahipliği yapan kent ülkenin tek liman şehridir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Su sporları ve dalışların yapıldığı denizinde oldukça farklı deniz canlılarını görmeniz mümkün. Akabe kentinde gezilecek diğer önemli yerler ise Akabe Kalesi, Türk Hamamları, Akabe Müzesi, Wadi Rum ve Ayla Arkeoloji Müzesi sayılabilir.

Ulaşım
Akabe kentine hava ulaşımında Akabe King Hüseyin Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Ülkenin en büyük havaalanı olan Akabe King Hüseyin Uluslararası Havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak otuz kilometre uzaklıktadır. Akabe uçak biletleri ve Akabe uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgileri Ekonomik uçuş ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.
Akabe Uçak Bileti

Akabe Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Akabe ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Akabe Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Akabe Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.