Uçak Bileti
   Almati Uçak Bileti  


Almati
Kazakistan’ın en büyük şehri Almati’dir. Ülkenin güney doğusunda yer alan bu kenti mimarı aslında Ruslar. 1854 yılında Almati şehri sınır kalesi olarak kuruldu. Şimdilerde ise bölgenin en büyük ve en modern metropollerinden biri haline geldi.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
2 milyondan fazla sayıda kişinin yaşamını sürdürdüğü kent, zengin bir yaşam tarzı olanların da favori kenti oldu. Pahalı alışveriş merkezleri, lüks oteller ve restoranlar şehrin dört bir yanını kuşatmış durumda… Almati uçak biletleri son derece uygun rakamlara gerilediğinde siz de bu fırsatı değerlendirebilir ve Kazakistan’ın bu ender şehrini ziyaret edebilirsiniz. Kentin turistik yerleri kadar gece yaşantısı da ilginizi çekecektir. Alatau Dağları’nın platosu üzerine kurulu olan şehrin kıyı bölümlerinde doğal güzellikler de mevcut. Ekonomik Almati uçak bileti fiyatları sayesinde her yıl çok sayıda turisti ağırlıyor.

Ulaşım
Kent merkezine yalnızca 18 km uzaklıkta yer alan Almati Havalimanı Kazakistan’ın en büyük uluslararası havalimanı olma özelliğinin taşıyor. 4 bin 397 metre uzunluğunda olan pisti yılda 2 milyon yolucunun kenti giriş çıkışını sağlıyor.

Almati Uçak Bileti

Almati Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Almati ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Almati Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Almati Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.