Uçak Bileti
   Amman Uçak Bileti  


Amman
Ürdün ülkesinin en büyük şehri olan Amman ayrıca ülkenin de başkentidir. Dünya üzerinde halen yaşanılan en eski kent olma özelliği taşıyan Amman tarihi M.Ö 7000’ e kadar uzanıyor. Kalkolitik çağa ait ilk insan kalıntıları bulunan kent ülkenin sembolü olan yedi köşeli yıldızı barındıran yedi tepe üzerinde yer alıyor.

Gezip Görülecek Yerler
Amman kentinde gezilecek yerler arasında Türk Hamamları, Roma Tiyatrosu, Amman Çarşısı, Ulusal Müze, Kral I.Abdullah Camii, Herkül Tapınağı, Citadel Tepesi ve Abu Darweesh Camii yer alır.

Ulaşım
Amman kentine havayolu ulaşımında Amman Queen Alia Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Ülkenin en büyük havaalanı olan Amman Queen Alia Uluslararası Havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak otuz iki kilometre uzaklıktadır. Amman uçak biletleri ve Amman uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgileri Ekonomik uçuş ayrıcalığı ile öğrenebilirsiniz.

Amman Uçak Bileti

Amman Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Amman ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Amman Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Amman Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.