Uçak Bileti
    Amsterdam Uçak Bileti  


Amsterdam
Hollanda’nın başkenti olan Amsterdam Amstel nehrinin kıyısında 12.yüzyılda kuruldu. Amsterdam ‘ın şehir merkezinde olan Dam meydanı ile ünlü olan kent bu meydanda çok sayıda turist ağırlamaktadır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehir müzeler bakımından oldukça zengindir. En çok ziyaret edilen müzeleri Van Gogh Müzesi, Rjiks Müzesi ve Amsterdam Tarih Müzesidir. Jordaan adı ile anılan bölge ise şehrin bambaşka bir yüzünü yansıtır. Kanal boyunca sıralanan balkonları çiçekli evlerin manzarasını izlemek için kafeler de oturma imkânı da bulunuyor. Yel değirmeni, kanalları, tarihi yapıları ile Amsterdam büyüleyici bir kenttir.

Ulaşım
Amsterdam şehrine havayolu ile ulaşımda Amsterdam Schiphol Havaalanını kullanılıyor. Şehir merkezine yaklaşık olarak 18 kilometre uzaklıktaki havaalanı 2003 yılında tamamlanmış. Ekonomik uçuş ile Amsterdam uçak bileti rezervasyonu yaptırabilir ve ayrıca Amsterdam uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Hollanda(Amsterdam) Uçak Bileti

Amsterdam Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Amsterdam ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Amsterdam Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Amsterdam Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.