Uçak Bileti
   Arjantin Uçak Bileti  


Güney Amerika’nın Renkli Ülkesi Arjantin
Arjantin, dünyanın 8. yüz ölçüm oranları olarak da Brezilya’dan sonra Güney Amerika’nın en büyük 2. ülkesidir. Iguazu adı verilen dünyanın en büyük 2. şelalesi olarak sayılan şelale de burada yer almaktadır. Buenos Aires adlı Arjantin’in başkentini gezerken geniş caddelerinde ruhunuzu canlandıracak, aynı zamanda sakin ve dingin tarihi mekanları ile ihtişamlı bir seyahat gerçekleştireceksiniz. Hayat dolu bu Arjantin seyahatinizi Ekonomikuçuş üzerinden alacağınız Arjantin uçak bileti ile gerçekleştirebilirsiniz.

Görülmesi Gereken Yerler
Plaza de Mayo ve Casa Rosada: Buenos Aires’in büyük ve sakin caddeleri arasında bulunan bu meydan Cumhuriyet rejimine geçmiş olan Arjantin için dönüm noktası olarak görülüyor. Hükümet binası, Cabildo binası ve Kongre binasını bu meydanı gezerek görebilirsiniz.

Recoleta Mezarlığı: Milyon dolar değerindeki Eva Peron’un mezarını görmek için burayı ziyaret edebilirsiniz. Sadece bu milyon dolarlık mezarıyla değil etrafında lezzetli yemekler yiyeceğiniz restaurantlar da bu mezarlığın etrafındaki sokaklarda bulunuyor. Eğer bu mezarlığı ziyaret ederseniz yaklaşık 200 yaşına gelmiş dev Kauçuk ağacını da ziyaret etmeyi ihmal etmeyin.

Delta Tigre: Daha çok yazlık evlerin bulunduğu bir bölgedir. Arjantin’in en zengin insanlarının yaşamakta olduğu San Isidro şehri üzerinden buraya ulaşabilirsiniz. Ulaşım aracı olarak yalnızca tekneleri kullanabilirsiniz.

Florida Caddesi: Alışverişin kalbinin attığı ve ticaretin merkezi haline gelmiş bir caddedir. Trafiğe tam olarak kapalıdır. Şehrin kalbinin atışını hissedebileceğiniz bir yer olarak karşınıza çıkıyor. Alışveriş yapmak isterseniz bu cadde ve Galerias Passifico AVM sizler için en uygun noktalar.

Arjantin’de Yeme ve İçme
İspanyol, İtalyan ve gelenekselleşmiş mutfak kültürlerinin lezzetli birleşmesi ile ortaya çıkan bir yemek kültürleri vardır. Hayvansal gıdalar yoğun olarak tüketilmektedir. En ünlü yemekleri arasında Asado bulunur. Biftek, pirzola ve sosis restoranlarda en sık tercih edilen yemekler arasındadır. Ekmek tüketiminin oldukça az olduğu Arjantin, yemeklerde daha çok patates ve pirinç pilavı tüketir. Türk kültüründe olduğu gibi akşam üstü çay saatleri vardır. Tatlı konusunda da ülkemizin yemek kültürüne yakın sütlü ve kremalı tatlıları tercih ederler.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Başkent Buenos Aires üzerindeki geniş ve renrarenk sokaklar arasında gezerek dünyaca ünlü şarapları tatmak istiyorsanız, Perito Moreno’da bulunan buzulların üzerinde süzülerek yürümek ve eşsiz göllerde kano yapmak istiyorsanız size en uygun hava yolu firmasından Arjantin uçak bileti alarak hayallerinizi daha fazla ertelememenizi sağlayabilirsiniz.
 

Arjantin Uçak Bileti

Arjantin Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Arjantin ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Arjantin Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Arjantin Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.