Uçak Bileti
   Arnavutluk Uçak Bileti  


Arnavutluk Gezi Rehberi
Arnavutluk seyahatleri her bütçeye uygun olmasının yanı sıra fantastik doğa harikaları ve insanlarının oldukça sıcak kanlı olması dolayısıyla son yıllarda popülerliğini giderek arttırmaktadır. Türkiye vatandaşlığına sahip kişilere vize uygulamaması, Makedonya-Karadağ sınırları arasında bir köprü görevi görmesi nedeniyle birçok insanın vazgeçemediği ülkelerden biri haline gelmiştir. Arnavutluk, turizm açısından yeterli tanıtımının yapılmamasından dolayı sadece Tiran ve Podgradec şehirlerinden ibaret bir yer gibi görülüyor, fakat kuzeyinden güneyine kadar Arnavutluk her noktasıyla kusursuz güzelliklere ev sahipliği yapan bir yerdir.

Sizlere Ekonomikuçuş olarak Arnavutluk uçak bileti alışverişinizi daha pratik bir şekilde gerçekleştirmeniz için bünyemizdeki tüm hava yolu firmalarını sunarak tercihinize göre seyahatiniz için sınırsız seçenekler sunuyoruz.

Görülmesi Gereken Yerler
Tiran yeni kurulan bir şehir olmasıyla birlikte aynı zamanda bünyesinde birçok tarihi esere ve heykele ev sahipliği yapan bir şehirdir.

İskender Bey Meydanı: Şehrin kahramanı olan İskender Bey’in heykelini bünyesinde barındırdığı için ismi İskender Bey Meydanı olarak konulmuştur. Etrafında görülmeye değer birçok zengin yapıyı sadece yürüme mesafesi uzaklıkta barındırmaktadır.

Ulusal Müze: Arnavutluk kültürünü daha yakından tanımak isteyenler için içinde birçok tarihi eserin sergilenmekte olduğu bir müze.

Edhem Bey Camii: 1966 yılında Enver Hoca dönemlerinde ibadete kapatılan camii 1990 yılının başlarında tekrar halka açık bir hale getirilmiştir. Özellikle camiinin iç yüzeyindeki kalem işi nakışlar görülmeye değerdir.

Saat Kulesi: Edhem Bey Camii inşasını yaptırtan Ethem Bey tarafından Tiran’da inşa edilmiştir. 90 adet basamaktan ve 35 metre yükseklikten oluşarak Tiran’daki en yüksek yapı olarak bilinmektedir. Edhem Bey Camii ziyaretinden sonra bu saat kulesine giderek İskender Bey meydanının kusursuz manzarasını izleyebilirsiniz.

Opera Binası: Müzik ve dans etkinliklerinin de düzenlendiği bu opera binası aynı zamanda Arnavutluk bölgesinin kültürel kalbinin attığı yer olarak sayılıyor.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Seyahat tutkunları için sitemiz Arnavutluk istikametine sefer düzenleyen Türk Hava Yolları, Pegasus, Atlas Jet, Anadolu Jet, Onur Air, SunExpress gibi firmalar ve daha onlarca havayolu şirketine ait güncel Arnavutluk uçak bileti bilgilerini sunuyor.
 

Arnavutluk Uçak Bileti

Arnavutluk Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Arnavutluk ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Arnavutluk Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Arnavutluk Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.