Uçak Bileti
   Aşkabat Uçak Bileti  


Aşkabat
Aşkabat kenti Türkmenistan ülkesinin başkentidir. Aşkabat ülkenin güney bölümünde yer alıp İran sınırına yaklaşık yirmi altı kilometre uzaklıktadır. Kentin diğer adı ise “Aşkın Şehri” olarak söyleniyor. Çöl ortasında kurulu olan kentte ser kara iklimi hâkimdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Aşkabat kentinde Orta Asya’nın en büyük camisi olan Kıpçak Camii yer alıyor. Camii 18 bin metre kare alana kururlu olup mermerden inşa edilmiş. Kıpçak Camisi 2004 yılından beri ibadette açıktır. Kıpçak camisinin minaresi ise seksen metre yükseklikte inşa edildi. Bunun yanı sıra Aşkabat kentinde Cumhuriyet Meydanı, Tarafsızlık Kulesi Anıtı, Etnografya Ulusal Müzesi ve kentin sekiz kilometre kuzeyinde yer alan çöl pazarı görülmesi gereken yerler arasındadır.

Ulaşım
Aşkabat kentine havayolu ulaşımında Aşkabat Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı ayrıca Cumhurbaşkanı Saparmurat Türkmenbaşı Uluslar arası Havaalanı olarak da bilinmekte. Havaalanı kent merkezine yaklaşık olarak on kilometre uzaklıkta yer alıyor. Aşkabat uçak biletleri ve Aşkabat uçak bilet fiyatları ile ilgili bilgi almak için Ekonomik uçuş ve Ekonomik uçuş'un ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Aşkabat Uçak Bileti

Aşkabat Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Aşkabat ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Aşkabat Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Aşkabat Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.