Uçak Bileti
   Asmara Uçak Bileti  


Eritre Asmara
Doğu Afrika’nın kuzeyinde yer alan Esitre, yüksek dağları ve kayalık bölgeleri ile de dikkat çekicidir. Özellikle dağ tırmanışı yapanların, dağ sporlarına meraklı olanlarında uğrak yerlerindendir. Esitre’nin doğu ve kuzey doğu bölgesi ise kızıl deniz ile çevrilidir.Eritre’nin başkenti Asmara’dır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Gezi rotanıza eklemeniz gereken yerler arasında bağımsızlık anıtı, ulusal müze, büyük camii, Tselo köyü, Katolik katedrali, Martyrs doğa parkı ve Biet Ghiorghis hayvanat bahçesi geliyor. Asmara uzun yıllar İtalyanların himayesinde kalmış bir kenttir. Bu sebeple de yapılarında İtalyan tarzını görmeniz mümkün.

Ulaşım
Esitre’nin başkenti Asmara da yer alan Asmara Uluslararası havaalanı ile ülkeye ulaşım sağlayabilirsiniz.1922 yılında askeri kullanım amacı ile açılan havaalanı 1930’lu yıllardan sonra sivil kullanıma da açıldı. Ekonomik uçuş Eritre Asmara uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alabilir ve ayrıcalıklarında yararlanabilirsiniz. Ayrıca anında Eritre Asmara uçak bileti rezervasyonu yaptırarak bu muhteşem ülkeyi ziyaret edebilmenizde mümkün.

Eritre Uçak Bileti

Asmara Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Asmara ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Asmara Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Asmara Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.