Uçak Bileti
   Astana Uçak Bileti  


Astana
Kazakistan’ın başkenti ve Almati’den sonra en büyük ikinci şehri olan Astana, Akmola Eyaleti sınırları içerisinde yer alıyor. Ülkenin tam ortasında yer alan bu kent 1998’de başkent oldu. Astana kelimesinin anlamı da başkenttir. Yüksekliği 105 metre olan Astana-Bayterek Anıtı aynı zamanda şehrin de simgesi olarak kabul ediliyor. İçerisinde şehri kuşbakışı izleme imkanı sunan bir gözlemevi de bulunan bu anıtın ağırlığı ise tam 6 bin ton!

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehirde görülmeye değer çok sayıda alan ve mekan mevcut. Bu yüzden Astana uçak biletleri avantajlarını yakalayanlar asla pişman olmuyor. Siz de ekonomik Astana uçak bileti fiyatları fırsatlarını yakalayarak Kazakistan’ın başkentini görme şansını yakalayabilirsiniz.

Ulaşım
Astana Havalimanı kent merkezine 14 km mesafede konumlanmış durumda. 1931 yılında kurulan havalimanı 74 yıl sonra yeniden düzenlenerek uluslararası bir havalimanı statüsünü kazandı. Yılda 900 bine yakın yolcunun kullandığı havaalanında 3 bin 500 metre uzunluğunda bir pist bulunuyor. Havalimanı askeri amaçla ve yük taşımacılığında da kullanılıyor. Yılda 2 bin 500 ton yük bu havalimanından taşınıyor.

Astana Uçak Bileti

Astana Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Astana ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Astana Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Astana Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.