Uçak Bileti
   Atina Uçak Bileti  


Atina
Atina kenti adını savaş tanrıçası Athena’dan almış olup kentte Akdeniz iklimi hâkimdir. Modern ve kozmopolit bir kenttir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kent gezilecek çok sayıda tarihi bina ve mekânlara sahiptir. Bunlar arasında Akropolis bölgesinde milattan önce beşinci yüzyılla ait tapınaklar bulunuyor. Gece ışıklandırılan bu bölge doksan metre yüksekliktedir. Akropolis dışında kentte gezilecek önemli yer olarak Athena Nike Tapınağı, Omonia Meydanı, Akropolis Müzesi, Parlemento Binası, Zeus ve Apollo Tapınağı sayılabilir. Ayrıca Ulusal Bahçe, Ulusal Kütüphane, Meçhul Asker Anıtı ve meydanları da bu gezi listesine eklenebilir.

Ulaşım
Atina kentine hava ulaşımında Atina Elefterios Venizelos Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık olarak yirmi kilometredir. Atina uçak bilet fiyatları ve Atina uçak biletleri ile ilgili bilgilere Ekonomik uçuş ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
Atina Uçak Bileti

Atina Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Atina ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Atina Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Atina Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.