Uçak Bileti
   Avustralya Uçak Bileti  


Avustralya Gezi Rehberi
Güney yarım kürede yer alan Avustralya’nın başkenti Canberra ve en büyük şehirlerinden birisi de Sydney’dir. Dünyanın en büyük adası olma özelliğine sahip Avustralya aynı zamanda en küçük kıtasıdır. Ada ülkesi olduğu için içinde birçok plaja ev sahipliği yapmaktadır. Bol bol denize girebilir ya da sörf yapabilirsiniz. Gelenekselleşmiş şekilde her yılın Ocak ayında Sydney şehrinde yat yarışları yapılır. Uzun süren yolculuklardan hoşlanıyor ve yaşadığınız yerden biraz uzaklaşarak farklı kültürler tanımak istiyorsanız Ekonomikuçuş üzerinden satın alacağınız Avustralya uçak bileti ile değişik deneyimler elde etme şansına siz de dahil olabilirsiniz.

Avustralya Şehirleri ve Yapılabilecekler
Canberra: Avustralya’nın başkenti ve 6. en büyük şehridir. Melbourne ve Sydney gibi büyük şehir alternatifleri olmasına rağmen uzun yıllar önce başkent olarak Canberra şehri seçilmiştir. Trafik ve alt yapı problemi yaşamayan bu şehirde Avustralya’ya ait çeşitli kamu kuruluşları binaları ve meşhur Parliament House binasını görebilirsiniz.

Sydney: Sydney’in tadını özellikle sonbahar mevsimlerinde giderek çıkartabilirsiniz. Sonbahar Avustralya’da Mart aylarında başlayarak Mayıs gibi biter. Çeşitli yürüyüş aktiviteleri, Royal Botanik Bahçesi ziyareti ve Chinatown’da alışverişin tadını çıkartabilirsiniz.

Brisbane: Queensland’in başkenti olan şehirdir. Avustralya’nın en hızlı gelişmekte olan şehridir. Cana yakın halkı, kumsalları ve geniş kültür yelpazesine sahip olması ile tanınır. Sıcak iklimi dolayısıyla tüm bir yıl boyunca açık havada düzenlenen çeşitli spor aktivitelerine ev sahipliği yapar.

Gold Coast: Yılın 365 gününün 300 gününde sıcak bir iklimin yaşandığı tropik bir şehirdir. Doğal güzellikleri, plajları ve sörf konusundaki imkanları sayesinde turizm cenneti haline gelmiştir.

Melbourne: Avustralya’da spor faaliyetlerinin neredeyse tamamının düzenlendiği şehirdir. At yarışı festivalleri ve Formula yarışlarının da bu şehirde düzenlendiğini görebilirsiniz. Ayrıca İngiliz Milletler Topluluğu Oyunları’da bu şehirde düzenlenmiştir. Yılın her döneminde buraya giderek adrenalin dolu spor karşılaşmalarına şahit olabilirsiniz.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Avustralya seyahatiniz için sitemizdeki ilgili bağlantıları kullanarak size en uygun olan Avustralya uçak bileti seçeneklerine ulaşabilirsiniz. Hayatınız boyunca unutamayacağınız bu seyahatinize katılmak için keyifli bir yolculuk geçirmenizi sağlayacak tüm havayolu şirketlerini sizlere sunuyoruz.
 

Avustralya Uçak Bileti

Avustralya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Avustralya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Avustralya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Avustralya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.