Uçak Bileti
   Avusturya Uçak Bileti  


Sanatın Başkentine Yolculuk!
Orta Avrupa’da bulunan ve denize kıyısı olmayan ülkelerden biri olan Avusturya hemen hepimizin aklına Osmanlı kapılarına dayandığı Viyana’yı getiriyor. Her ne kadar bizlere Osmanlı dönemini hatırlatıyor olsa da, Avusturya bugün turist çekmeyi başaran ülkelerden biri ve özellikle başkent Viyana ziyaretçilerini tam anlamıyla kendisine hayran bırakıyor. Birçok Avrupalı için ‘Sanatın Başkenti’ olarak nitelendirilen Viyana’yı yakından görmek için Avusturya uçak bileti işlemlerinizi zaman kaybetmeden gerçekleştirmelisiniz.

Viyana’da Nereye Gidilir?
Dünyada refah düzeyi en yüksek olan şehirlerden biri Viyana, bu bağlamda ekonomik kaygısı olmayan insanların sanata olan yönelişlerine şahit olabiliyorsunuz. Tam anlamıyla bir medeniye beşiği olan bu şehirde özellikle Tuna Kanalı kıyısında yapacağınız yürüyüşler hafızanızdan çıkmayacaktır. Huzurlu yaşam alanları ve sakin insanları ile dikkat çeken Viyana’da her an kulaklarınızda bir klasik müzik tınısı hissedebilirsiniz. Baloların şehri Viyana, sokak tiyatroları ile de ünlüdür. Yürüyüşleriniz sırasında her köşede sanatsal bir aktiveteye denk gelebilir, hiç para harcamadan bile eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

İhtişamlı mimarisi, sokaklarındaki piyano sesleri, sokak müzisyenleri, cafelerinden taşan kahve kokuları ile her bir yanı büyülü olan bu şehirde tam merkezde bulunan Stephansplatz Meydanı’ndaki Aziz Stephan Katedrali’ni mutlaka görmelisiniz. Kulesine çıkmak için tam tamına 373 basamak çıkmanız gereken bu katedralin tepesinde tarih derslerinde de hatırlayacağınız Osmanlı akıncıları için hazırlanan, onların gelişini haber vermek için kullanılan çanı göreceksiniz.

Avusturya’nın en önemli tarihi yapılarından biri olan Hofburg Sarayı da Viyana’dadır. Sarayda fotoğraf çekmenin ücretli olduğunu unutmamalısınız. Avusturya’nın kültürel eserlerine yer verilen Schönbrunn Sarayı’nı da mutlaka ziyaret etmelisiniz. Bunların dışında Viyana Devlet Operası, Doğa Tarihi Müzesi, Albertina Müzesi, Maria Vom Siege Kilisesi görmeniz gereken yerlerden sadece birkaç tanesidir.

Viyana’da Ne Yenir?
Viyana’nın meşhur yemeği şinitzeldir. Tabi şinitzel dediysek bizde olduğu gibi tavukla yapılan bir şinitzelden bahsetmiyoruz. Viyana usulü dana etiyle yapılan bu şinitzelin tadı damağınızda kalabilir. Kentte en çok dikkat çeken yemeklerden biri de sosisli sandviç olacaktır. Köşe başı sandviççilerini ara sokaklarda bulabilirsiniz. Türk yemeklerinden başka bir şey yemem diyorsanız Viyana’da çok sayıda Türk dönerci olduğunu da meraklısına bildirelim.

Viyana’da sanat ve kültür alanında doyuma ulaşacağınız bir seyahat gerçekleştirmek için şimdiden Ekonomikuçuş desteğini alarak uygun Avusturya uçak bileti seçeneklerini görmelisiniz. Birçok havayolu şirkerinin Avusturya’ya İstanbul’dan direk uçuşu bulunuyor. Bunlar içerisinde istediğiniz tarih için en uygun seçimi yaparak Avusturya seyahatinizi planlamaya başlayabilirsiniz.
 

Avusturya Uçak Bileti

Avusturya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Avusturya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Avusturya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Avusturya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.