Uçak Bileti
    Bağdat Uçak Bileti  


Bağdat
Orta Doğu’da Tahran ve de Kahire’den sonra en büyük kent olan Bağdat Irak ülkesinin başkentidir. Irak ülkesinin de en büyük kenti olan Bağdat’ da özellikle dini turizm çok fazladır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Savaşlar sebebi ile tarihi yapıları oldukça etkilenen kentte halen 19 yüzyılla ait Altın Kubbeli cami, Damascus Meydanı ve de Orta Doğunun en büyük hayvanat bahçesinin bulunduğu Bağdat’ta Abbasi Sarayı da yer alıyor.

Ulaşım
Bağdat’ta havayolu ile ulaşımda Bağdat Uluslararası havaalanı kullanılıyor. Eski adı ile Saddam Uluslararası Havaalanı kentte yaklaşık olarak 16 kilometre uzaklıkta olup şehrin batısında yer almaktadır. Ayrıca Bağdat Uluslararası Havaalanı Irak ülkesinin en büyük havaalanıdır. Bağdat uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgiye Ekonomik uçuş ile anında ulaşabilir ve Bağdat uçak bileti rezervasyonunuzu da yaptırabilirsiniz.

Irak(Bağdat) Uçak Bileti

Bağdat Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bağdat ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bağdat Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bağdat Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.