Uçak Bileti
   Bakü Uçak Bileti  


Bakü
Bakü, Azerbaycan Cumhuriyetinin Hazar denizi kıyısında yer alan oldukça büyük ve ilginç yapılara ev sahipliği yapan başkentidir. Kafkaslarda yer alan Bakü, en büyük ticaret hacmine ve kültürel gelişmelere sahip olan bir şehir. 2010 yılının Avrupa şehirleri arasında en güzel sekizinci şehri seçilerek güzelliğini her bakımdan sergileyen Bakü görkemli yapıtları ve tarihi olgusu sayesinde turistleri kendine çekiyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kenti savunmak amaçlı kurulan duvarlarla çevrili kent merkezi Bakü'nün en önemli tarihi bölümü. Kız kulesi, Kırık kule ve Shirvanshakhs sarayı burada yer alan en önemli tarihi yapıtlar. İpek yolu tüccarlarının en önemli uğrak yeri olan Ateşgah tapınağı en ünlü ateş tapınaklarından birisi. Ayrıca Bakü'de yer alan Gobustan oyma taşları, anıtları, mezarları ve kayak yerleriyle bilinen en önemli mekanlardandır. Bakü, Azerbaycan Edebiyat Müzesi ve Devlet Halı Müzesi şehrin önemli müzeleri arasında yer alıyor.

Ulaşım
Tatil şehirleri listenizde eğer Bakü'de yer alıyorsa ulaşım imkanı olarak uçak seyahatini rahat ve konforlu olması bakımından tercih edebilirsiniz. İstanbul'dan Bakü'ye direk uçuşlar sayesinde ulaşabilirsiniz. Azerbaycan havayolları şirketinin merkezinde yer alan Haydar Aliyev Havalimanı şehir merkezine 25 km. uzaklıkta bulunuyor.
Bakü uçak biletleri için Ekonomik uçuş alternatiflerini değerlendirebilir ve geniş kültürel aktivitelerden faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda Ekonomik uçuş'un uygun imkanlarından ve kampanya zamanlarından yararlanarak da Bakü uçak bileti fiyatları konusunda bilgi alabilir ve seyahat etme fırsatı elde edebilirsiniz.

Bakü Uçak Bileti

Bakü Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bakü ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bakü Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bakü Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.