Uçak Bileti
   Balıkesir Uçak Bileti  


Balıkesir Gez Gez Bitmez!
Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan Balıkesir, tarihi yapıları ve doğal güzellikleri sayesinde her yıl binlerce yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapıyor. Misafirperver halkı ile gezilmesi gereken yerlerin başında yer alan Balıkesir’i gezmek ve bu şehrin mistik havasında kendinizi kaybetmek için Ekonomikuçuş farkıyla en uygun fiyatlara online olarak Balıkesir uçak bileti satın alabilirsiniz.

Balıkesir Doğal Güzellikler
1) Şeytan Sofrası 
2) Alibey Adası (Cunda) 
3) Sarımsaklı Plajları 
4) Altınova (sahil) 
5) Ali Çetinkaya (Armutçuk) 
6) Duba Mevkii 
7) Şahinkaya (Badavut)

Balıkesir’de Görülmesi Gereken Tarihi Yerler
Zağnos Paşa Külliyesi, Antandros Antik Kenti, Kyzıkos Antik Kenti, Hadrian Tapınağı, Amphi Tiyatro Adramytteıon Antik Kenti, Prokonnessos Antik Kenti, Ancyra Antik Kenti, Hadrıaneıa Antik Kenti, Astyra Antik Kenti, Thebe Theb Antik Kenti, Artekaantik Kenti, Plakıa Antik Kenti.

Camiler
Haydar Çavuş Cami, Şahinler Köyü Camii, Kasımpaşa Camii, Gömeç Merkez Camii, Gönen Hodul Köyü Camii, Çoban Hamidiye Köyü Camii, Havran Çarşı Camii, Ebubekir Camii, Orta Camii, Hamidiye Camii, Hayrettin Paşa, Çınarlı Cami.

Balıkesir’de Kesinlikle Gidilmesi Gereken Yerler
1) Bandırma Arkeoloji Müzesi           
2) Kuva-yı Milliye Müzesi                                      
3) Tahtakuşlar Etnografya Müzesi             
5) Daskyleıon Antik Kenti                    
6) Balıkesir Merkez Hava Şehitliği                 
7) Garnizon Şehitliği 
8) Ayvalık Şehitliği 
9) Bandırma Hava Şehitliği
10) Ayyıldız Tepe Şehitliği 
11) Son Kurşun Anıtı 
12) Edincik Şehitliği 
13) Burhaniye Karaağaç Şehitliği 
14) Hüseyinoğlu Aziz Şehitliği 
15) Edremit Şehitliği 
16) Erdek Şehitliği 
17) Gönen Şehitliği 
18) Kıbrıs Şehitleri Abidesi 
19) Kepsut İnebey Şehitliği 
20) Manyas Şehitliği 

Balıkesir Mutfağı
Gezilecek yerleri ile meşhur olan Balıkesir, mükemmel mutfağı ile de ülkemizin en nadide şehirlerinden biridir. Balıkesir mutfağında ünlü olan yemekler arasında Dağar kebabı, börülce sallaması, Balıkesir Tiridi, kabak çiçeği kızartması, Avşa kurabiyesi, Kazdağı çorbası, Balıkesir kaymaklısı yer alır. Balıkesir’e gittiğinizde bu tatlardan en az birkaçından tatmadan dönmeyin.

Balıkesir’e Nasıl Gidilir?
Olduğunuz her yerden ulaşımı kolay olan Balıkesir’e gitmenin en kolay ve konforlu yolu şüphesiz ki uçak seyahatidir. Uçak biletlerini hemen incelemek ve size en uygun olan zamanda Balıkesir uçak bileti satın almak için Ekonomikuçuş hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.
 

Balıkesir Uçak Bileti

Balıkesir Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Balıkesir ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Balıkesir Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Balıkesir Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.