Uçak Bileti
   Bangkok Uçak Bileti  


Bangkok
Tayland ülkesinin en büyük şehri olan Bangkok ayrıca ülkenin başkentidir. 1782 yıllarında Kral I.Rama tarafından kurulan kent Güneydoğu Asya Bölgesinin en hızlı gelişen yeridir. Asya’nın en önemli turizm şehri olan Bangkok her yıl çok sayıda turist ağırlar. Dünya Meteoroloji Örgütü tarafından dünyanın en sıcak başkenti olarak seçildi. Melekler Şehri olarak da adlandırılan kent Asya Kıtasının en kozmik şehridir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Bangkok kentinde turistik gezilerde uğranacak oldukça fazla yer bulunuyor. Kette bulunan Budist tapınakları en çok ziyaret edilen yerler arasındadır. Ayrıca Büyük Saraya, Timsah Çiftliği, Yılan Çiftliği, Ulusal Müze, Çin Mahallesi, Sanam Luang Parkı, Kwai Köprüsü, Rose Garden, Yüzen Pazar, Altın Dağ ve daha fazla mekânı ile göz kamaştırıcı bir güzelliğe ev sahipliği yapıyor.

Ulaşım
Bangkok kentinde iki tane havaalanı bulunup uluslararası özelliğe sahiptirler. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı ve Don Mueang Havaalanıdır. Suvarnabhumi Uluslararası Havaalanı Tayland’ın en büyük havaalanıdır. Bangkok uçak biletleri hakkında bilgi ve Bangkok uçak bilet fiyatları için Ekonomik uçuş'tan anında bilgi almanız mümkün.

Bangkok Uçak Bileti

Bangkok Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bangkok ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bangkok Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bangkok Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.