Uçak Bileti
   Barselona Uçak Bileti  


Barselona
İspanya Ülkesinin ikinci büyük kenti olan Barselona İspanya’nın kuzey doğusunda yer alıyor. Sınırı olan Fransa ülkesine uzaklığı 150 kilometredir. Kent Akdeniz kıyısında olup ülkenin önemli bir liman kentidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
En eski yerleşim yeri Monte Table’dir. Yapımı 1882 yılında olan Sagrada familia Kilisesi kentin en önemli mimari yapılarından birisidir. Bunların yanı sıra Limanda bulunan Kristof Kolomb Anıtı, Casa Batlo, Ramblas, Barselona Picasso Müzesi, Barselona Katedrali, 1914 yılında tamamlanan Park Güell, Kent meydanında bulunan arena ve de Palacio Real Mayor gibi turistik ve tarihi yer ve mekânlar bulunuyor. Ayrıca eğlencesi ile de ünlü olan bir kenttir.

Ulaşım
Barselona hava ulaşımında Barselona Uluslar arası Havaalanı kullanılmakta. Diğer adı El Prat olan Barselona Uluslar arası Havaalanı şehir merkezine 10 kilometre uzaklıkta yer alır. İspanya ülkesinin ikinci büyük havaalanı olan Barselona Uluslararası Havaalanı kentin en büyük ana havaalanıdır. Ekonomik uçuş İle Barselona uçak bileti rezervasyonunuzu hemen yaptırabilirsiniz. Ayrıca Ekonomik uçuş'tan Barselona uçak bilet fiyatı hakkında bilgilere de anında ulaşmanız mümkün.
Barselona Uçak Bileti

Barselona Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Barselona ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Barselona Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Barselona Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.