Uçak Bileti
   Basel Uçak Bileti  


Basel
İsviçre ülkesinin kuzeybatısı da yer alan Basel ülkenin Zürih ve de Cenevre kentinin ardından üçüncü büyük kentidir. Almanya ve Fransa ülkelerine komşu olan şehrin içinden Ren Nehri geçiyor. Bu nehir kenti büyük Basel ve küçük Basel olarak ikiye ayırmakta. Kentte karasal iklim hâkimdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Basel kentinde gezilecek yerler arasında Güzel Sanatlar Müzesi, Belediye Binası, Karikatür Müzesi, Karnaval Çeşmesi, Hayvanat Bahçesi, Ren kıyı şeridi ve köprüleri sayılabilir.

Ulaşım
Basel kentine havayolu ile ulaşımda EuroAirport Basel – Mulhouse- Freiburg Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanı şehir merkezine uzaklığı yaklaşık olarak 6 kilometredir. Kentin kuzeybatısında yer alan havaalanı Almanya’nın kenti olan Freiburg ‘a 70 kilometre, Fransa’nın kenti olan Mulhouse ‘a da 22 kilometre uzaklıkta yer alıyor. Basel uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ya da Basel uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş ve ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.
Basel Uçak Bileti

Basel Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Basel ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Basel Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Basel Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.