Uçak Bileti
    Basra Uçak Bileti  


Basra
Irak ülkesinin Bağdat’tan sonra en büyük ikinci kenti olan Basra aynı zamanda ülkenin en önemli limanıdır. Ülkenin güneyinde yer alan Basra eski çağlarda bilim, edebiyat ve de ticaret merkeziydi.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Savaşlar sebebi ile yıpranmış olan şehir yeniden yapılandırılıyor. Genellikle genç bir nüfusa sahip olan Basra iki küçük kasaba ve onun çevresindeki köylerden oluşmaktadır.

Ulaşım
Basra ‘ya hava yolu ile ulaşımda Basra havaalanı kullanıyor. Basra Havaalanı şehrin kuzey batısında yer almakta. Basra Havaalanı Irak ülkesinin en büyük ikinci havaalanıdır. Basra uçak bileti rezervasyonu yaptırmak için Ekonomik uçuş'tan yararlanabilirsiniz. Ekonomik uçuş ile ayrıca Basra uçak bilet fiyatı hakkında bilgilere de anında ulaşabilir ve Ekonomik uçuş'un avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Irak(Basra) Uçak Bileti

Basra Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Basra ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Basra Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Basra Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.