Uçak Bileti
   Batman Uçak Bileti  


Batman Gezisi ve Uçak Bileti
Güneydoğu Anadolu’nun Paris’i olarak adlandırılan Batman her insanın hayatında kesinlikle bir kere gitmesi gereken yerler arasında yer alıyor. Günden güne şehir planlamasında gelişmesi ve ülkeye sağladığı petrolü sayesinde Türkiye’nin en önemli şehirleri arasındadır. Tarihi yapıları ve doğal güzellikleri ile adeta büyülenmenizi sağlayacak bu şehrin mistik ve gizemli atmosferinde kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Batman’ı hemen ziyaret etmek ve merakınızı sona erdirmek için Ekonomikuçuş aracılığı ile en uygun fiyatlara dilediğiniz hava yolu şirketinden Batman uçak bileti satın alabilirsiniz.

Batman’ın Gezilecek En Güzel Yeri: Hasankeyf
Hayatınızda görüp görebileceğiniz en güzel yerlerden birisi olan Hasankeyf, muhteşem görüntüsü ile aklınızı başınızdan alacak. Ne zaman kurulduğu dahi bilinmeyen Hasankeyf’in, en eski yerleşim birimlerinden biri olduğu kabul edilmektedir. Var olan bilgiler göz önünde bulundurulduğunda Hasankeyf ‘in MS. 4.yy inşa edildiği bilinir.  Bizans İmparatoru Konstantinos bölgeyi korumak için iki sınır kalesi inşa etmiştir. Bunlardan biri de Hasankeyf kalesidir.
Hasankeyf'e giden birinin burada kale kapısı, Köprü, Büyük Saray, Kaledeki Ulu Camii, El- rızık Camii, Koç Camii, Kızlar Camii, İmam Abdullah Türbesi ve Zeynel Bey Türbesi’ni mutlaka gezmesi gerekir.

Seyid Bilal Türbesi
Bölge halkının ve dışarıdan pek çok yabancı turistin her yıl Eylül ayının ikinci haftasında gelip gördüğü Seyid Bilal Türbesi Batman’ın en önemli yerlerinden biridir. Seyid Bilal Türbesi’ne ev sahipliği yapması sayesinde kutsal sayılan Vergili (Becirman) köyü, tarihi dokusu ile tüm Güneydoğu Anadolu bölgesinde ünlüdür.

Batman Yöresel Mutfağı
Tarihi yapılarının ve doğal güzelliklerinin yanı sıra yöresel yemekleri ile de önemli bir yere sahip olan Batman’a gittiğinizde içli köfte, mumbar dolması, çiğ köfte, kuru patlıcan dolması, perde pilavı, tandır ekmeği ve Şam böreğini yemeden bu bölgeden ayrılmamalısınız.

Batman’a Nasıl Gidilir?
Şehirdeki gelişmelerden biri olan Batman Havalimanı etkin olarak kullanılmakta ve her gün binlerce yolcuya ev sahipliği yapmaktadır. Siz de ülkenin her neresinde olursanız olun en fazla 2 saatte Batman’da olmak için Ekonomikuçuş firması aracılığıyla online olarak Batman uçak bileti satın alabilirsiniz. 
 

Batman Uçak Bileti

Batman Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Batman ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Batman Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Batman Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.