Uçak Bileti
   Batna Uçak Bileti  


Cezayir Batna
Kuzey Afrika’da yer alan Cezayir Arapçada “adalar “ anlamında gelen El Cezayir olarak anılıyor. Afrika’nın en büyük ülkesi olan Cezayir de tarihsel olarak çok eskiye dayanan eserler bulunuyor. Bu tarihsel kalıntılar cilalılaş devrine kadar uzanmakta.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Cezayir’in kuzeyinde bulunan Batna Eyaleti beşinci en büyük şehridir. Eğlence, kültür ve spor faaliyetlerinin olduğu şehirde ayrıca çocuklar içinde şehir merkezine 10 dakika uzaklıkta cazibe parkı vardır. Kafe ve restoranların bol olduğu Batna da ayrıca festivallerde düzenleniyor. Bunların yanı sıra Belezma Milli parkı, Chelaalaa, Timgad gibi mekânlarda en çekici ve gezilesi yerleri arasındadır.

Ulaşım
Batna Uluslararası havaalanı olarak bilinen Mostepha Ben Boulaid havaalanı şehir merkezine oldukça yakındır. Keyifle geçirebileceğiniz Batna seyahatiniz için Cezayir Batna uçak bileti rezervasyonu yaptırmak ve Cezayir Batna uçak bileti fiyatı hakkında bilgi almak için Ekonomik uçuş'u tercih ederek tatilinize güvenle başlayabilirsiniz.

Cezayir (Batna) Uçak Bileti

Batna Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Batna ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Batna Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Batna Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.