Uçak Bileti
    Batum Uçak Bileti  


Batum
Karadeniz kıyısında kurulu olan Batum önemli bir liman kentidir. Eski bir yunan kolonisi olan Batis tarafından kurulduğu sanılıyor. Kent tropikal meyveleri, botanik bahçeleri ve tropik bitkileri yönünden zengindir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şehirde Osmanlı Devletinin esintilerini görmekte mümkündür. Batum Bulvarı, Avrupa Meydanı, Tiyatro Meydanı, Medea Heykeli, Piazza Meydanı, Apsaros Kalesi ve Eski Postane Binası görülemeye değer yerleri arasında gelir.

Ulaşım
Batum’ a ulaşım için Batum Havaalanı kullanılabilir. Şehre 2 kilometre uzaklıkta yer alan havaalanın şehrin güneyinde yer alır. Gürcistan’ın 3 havaalanından biri olan Batum Havaalanının yeni terminali ise 2007 ‘den bu yana hizmet veriyor. Batum uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak ve Batum uçak bileti almak için Ekonomik uçuş'tan yararlanabilirsiniz.

Batum Uçak Bileti

Batum Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Batum ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Batum Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Batum Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.