Uçak Bileti
   Belarus Uçak Bileti  


Belarus Şehir Rehberi
Belarus şehri turizm açısından, sıcaklık olarak ortalama dereceli iklim şartlarına sahiptir. Yılın ilk aylarında 4,5 ile -8 dereceye kadar giden soğukluk dereceleri Temmuz ayı ile birlikte 17 ile 18,5 derece arasında olmaktadır. Belarus, bazı bölgelerinde soğukluğu neredeyse 3 aydan uzun sürecek şekilde yaşatmaktadır. Soğuk havaları ve kış seyahatlerini seven kişiler için büyük bir avantaj olan bu iklim koşullarında, Belarus’u kışın ziyaret edecekler açısından büyük imkanlar sunmaktadır. Sıcak havaya sahip ülkeleri gezmeyi sevmiyorsanız Ekonomikuçuş üzerinden bu güzide ülkeye sürekli olarak düzenlenen seferler arasında Belarus uçak bileti alarak hemen katılabilirsiniz.

Görülmesi Gereken Yerler
Brest: Polonya sınırları yakınında ve Rusya sınırlarının hemen alt bölgelerinden bir tanesinin başkenti sayılan Brest’te görmeniz gereken yerler arasında tarihi sokaklar, ahşap evler, II. dünya savaşı anıtı, brest kalesi, müzeler, nikalaivsky kilisesi, bereste arkeoloji müzesi, demiryolu teknoloji müzesi, lenin heykeli ve brest kent parkı bulunuyor.

Gomel: Rusya’nın 2. büyük kenti Gomel içinde gezebileceğiniz en ilginç yerler ve aynı ilginçlikte bir askeri müze mevcut. Öğrenci yeri olan Gomel’e her yıl dünyanın farklı ülkelerinden Sukhoy Homiel Devlet Teknik Üniversitesi ve Homiel Devlet Tıp Üniversitesine öğrenciler geliyor.

Grodno: Ortaçağ dönemi ile ilgiliyseniz Grodno içindeki Ortaçağ’dan kalma Eski Kale’yi gezebilirsiniz. Bunun dışında 19.yy’dan kalma Yeni Kale ve St Francis Xavier Katedralini de gezebilirsiniz.

Mogilev: Doğu bölgesinde bulunan Mogilev’de görmeniz gereken yerler arasında listenin başını Belediye Sarayı, Barok tarzındaki St. Stanislav Katedrali ve Neo Rönesans Tiyatro çekiyor. Minsk bölgesinden Mogilev yolculuğu biraz uzun sürmesine rağmen bu yolculuğa değecek güzelliklere şahit olabiliyorsunuz.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Havaalanı ile şehrin merkezine aranızdaki uzaklık oldukça kısa olduğu için kolay bir şekilde havayolları ile ulaşımınızı sağlayabiliyorsunuz. Şehir merkezine 42 km uzaklıkta olan bu havaalanı 1982 yılından beri hizmet vermektedir. Siz de rengarenk dünyası ile Belarus’u ziyaret etmek istiyorsanız ve iyi bir tatile ihtiyacınız varsa sizler için oluşturduğumuz bu platform üzerinden Belarus uçak bileti alarak kendinizi yenileyebilirsiniz.
 

Belarus Uçak Bileti

Belarus Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Belarus ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Belarus Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Belarus Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.