Uçak Bileti
   Berlin Uçak Bileti  


Berlin
Berlin'in toplam nüfusu 3,4 milyondur ve böylece Almanya'nın en kalabalık şehridir. 17. yüzyıla kadar Berlin yöresinde çok az insan yaşıyordu ve 30 Yıl Savaşları sayesindede bu nüfus yarı yarıya inmişti. 1640 yılında hükümdarlığı babasından alan Friedrich Wilhelm Fransa'dan Berlin'e ve yöresine çok sayıda Huguenot yerleştirmiştir. Böylece 1648'de 6 bin nüfuslu olan şehirde 1709 yılında nüfus 57 bin'e çıkmıştır. 1875'te şehrin nüfusu bir milyonu aşmıştır.

Brandenburg Kkapısı

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Brandenburg Kapısı  Almanya'nın Berlin şehrinin ana sembollerinden biridir. Bununla beraber gitmeniz gereken yerler arasında Alexander Platz, Unter den Linden (Ihlamurlarin altında), Reichstag, Gendarmenmarkt, Berlin Duvarı, Bellevue Sarayı, Olympiastadion (Berlin Olimpiyat Stadyumu) ve alışveriş merkezleri... KaDeWe, La Fayette ve Alexaalışveriş merkezleri şehrin en güzel alışveriş duraklarından. Burada aradığınız her ürünü bulmanız mümkün. Şehrin batısında yer alan KaDeWe Berlin’in en lüks alışveriş merkezlerinden biri.Özellikle üst katında yer alan küçük restoranlar görülmeye değer. Doğu Berlin’de bulunan La fayette ise onu aratmıyor. Alexanderplatz’da bulunan ve daha orta sınıfa hitap eden Alexa da Berlin’deki önemli alışveriş noktaları arasında yer alıyor. Bu gezilesi yere seyahat etmek için Ekonomikuçuş'tan yara .rlanabilirsiniz.

Ulaşım
Berlin’de iki küçük havaalanı yer alıyor. Türk Havayolları seferleri çoğunlukla Berlin Tegel’e düzenlenirken, diğer seferler (özellikle gece uçuşları) Schönefeld’e düzenleniyor. Almanya Berlin uçak bileti rezervasyonu ve Almanya Berlin uçak bilet fiyatı ile ilgili bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yararlanabilirsiniz.

 

Berlin Uçak Bileti

Berlin Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Berlin ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Berlin Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Berlin Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.