Uçak Bileti
   Beyrut Uçak Bileti  


Beyrut
Tipik bir Akdeniz kenti olan Beyrut, körfez kıyısında yer alan ve 1 buçuk milyondan fazla kişinin yaşamını sürdürdüğü bir şehirdir. 85 kilometrekarelik bir alan üzerine kurulmuş olan şehir Lübnan sınırları içerisinde yer alıyor. Ülkenin başkenti olan kent Ankara ile de kardeş şehir oldu. Lübnan’ın hem yerel dokusu hem de modern yüzü bu şehirde net olarak gözlemlenebilir. Son derece hareketli bir yaşama sahne olan Beyrut uçak biletleri ile de yüzleri güldürüyor. Dünyanın pek çok şehrinden Beyrut’a direk uçuş var. Siz de ekonomik rakamlardan oluşan Beyrut uçak bileti fiyatları sayesinde bu kenti gezebilirsiniz. Müslümanların çoğunlukta olduğu şehirde Hristiyan nüfusu da azımsanmayacak kadar fazla…

Ulaşım
Kent merkezinden yalnızca 9 km uzaklıkta yer alan Beyrut Refik Hariri Inernational Havalimanı denizden de yalnızca 27 metre yükseklikte bir alan üzerine kurulu. Sadece sivil uçuşların gerçekleştiği havalimanında 3 farklı pist bulunuyor. Pistler 3 bin 800 metre, 3 bin 395 metre ve 3 bin 200 metre uzunluk değerlerine sahip.
Beyrut Uçak Bileti

Beyrut Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Beyrut ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Beyrut Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Beyrut Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.