Uçak Bileti
   Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti  


Birleşik Arap Emirlikleri Gezi Rehberi
Birleşik Arap Emirlikleri, Arap Yarımadası’nın güneyinde yer alan yaklaşık 10 milyonluk bir nüfusa sahip olan bir ülkedir. Yüz ölçümü yaklaşık 82.600 km kare olan ülkenin komşuları arasında Umman ve Suudi Arabistan bulunmaktadır. Birbirinden farklı Arap yedi emirliğin birleşmesinden oluşan bir ülkedir. Dubai şehrin en büyük şehri olarak bilinmektedir. Yasa olarak ülkede her emirliğin kendine özel kanunları ve yasaları bulunmaktadır.

1971 yılında İngiliz hakimiyetini ortadan kaldıran Birleşik Arap Emirlikleri, İngilizlerin bölgede bol bulunan petrol yüzünden çekilmemelerinden dolayı 1960’lı yılların ortalarına doğru Birleşik Arap Emirlikleri tarafından çekilmeye zorlanmaya başlanması ile birlikte 1971 yılının sonlarında yedi farklı Arap Emirliği’nin birleşmesi sonucunda Birleşik Arap Emirlikleri kurulmuş oldu.

Turistlerin yoğun olarak yaz aylarında ziyaret ettiği bu ülkenin iklimi çöl iklimi olarak görülüyor. Yaz aylarında sıcak kış aylarında ise ılıman bir iklim mevcut olan Birleşik Arap Emirlikleri’ne Temmuz-Ağustos aylarında Ekonomikuçuş kullanarak ve size en uygun olan Birleşik Arap Emirlikleri uçak bileti seçeneklerine göre uçuşunuzu ayarlarsanız seyahatiniz için en doğru mevsimi seçmiş olursunuz.

Görmeniz Gereken Yerler
Yedi farklı emirlikten oluşan bu ülkenin gezilecek başlıca yerleri arasında Abu Dabi ve turistik başkent olarak anılan Dubai vardır.

Abu Dabi: Dubai ile kıyasıya bir turistik mücadele arasındadır. İki emirlik arasında ilginç bir turist potansiyeli farkı vardır. Dubai daha çok alışveriş yapmaya, gezmeye ve yeni yerler keşfetmeye müsait bir yapıya sahip olurken, Abu Dabi daha çok ünlü iş adamlarının iş seyahatlerine ve toplantılarına ev sahipliği yapmaktadır. Palmiyeler, pahalı villalar, alışveriş merkezleri, mimari tasarımları görülmeye değer bir yerdir.

Bedevi Kasabaları: Arap kültürünü daha yakından öğrenmek istiyorsanız Bedevi Kasabaları için düzenlenen turlara katılabilirsiniz. Petrol bulunmadan öncesi, deveye binilen dönem, yedi yıldızlı oteller yerine çöllerde konaklama gibi Arap kültürüne ait olan özellikleri merak ediyorsanız bunlara yakından şahit olabilirsiniz.

Dubai Müzesi: Yine Arap kültürü hakkında kapsamlı bir bilgiye sahip olabilirsiniz. Eski dönemlerde hapishane olarak kullanılan bu müzenin alt kısmında son teknoloji ile donatılmış soğutmalı odalar turistler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İçinde geçmiş dönemden günümüze kadar Birleşik Arap Emirlikleri sınırlarında yaşanan önemli gelişmeleri ve olayları slayt gösterisi halinde izleyebilirsiniz.

Ulaşım Nasıl Sağlanır
Ülkemizin Ulusal Hava Yolları haftanın belirli günlerinde düzenli olarak Birleşik Arap Emirlikleri seyahatleri düzenlemektedir. Size en uygun havayolu şirketini belirleyerek sitemiz üzerinden de Birleşik Arap Emirlikleri uçak bileti satın alarak hayatınızda unutulmayacak bir seyahat gerçekleştirebilirsiniz.
 

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Birleşik Arap Emirlikleri ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Birleşik Arap Emirlikleri Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.