Uçak Bileti
   Bişkek Uçak Bileti  


Bişkek
Kırgızistan’ın başkenti olan Bişkek 1878 yılında kuruldu. Yaklaşık 900 bin kişinin yaşamını sürdürdüğü bu kent Sovyetler Birliği döneminde “Frunze” adı ile anılırdı.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin en çok ön plana çıkan özellikleri ise heybetli mermer yapıları ve olması gerekenden çok daha geniş olan yollarıdır. Ayrıca Bişkek bir satranç tahtası şeklinde tasarlanarak inşa edilmiş bir şehir. Sokakların her iki yanı da ağaçlarla kaplı olduğundan hem yaz hem de kış aylarında ortaya harika bir görünüm çıkıyor. Bişkek uçak biletleri kış aylarında da dünyanın pek çok ülkesinde işte bu nedenle büyük ilgi görüyor. Siz de dilediğiniz zaman en ekonomik Bişkek uçak bileti fiyatları fırsatlarından faydalanarak bu harika kenti görebilirsiniz.

Ulaşım
İpek yolu üzerinde olduğundan bir dönem kervanların da dinlenme alanı görevini üstlenen şehre hava yolu ile ulaşmak mümkün. Kent merkezinin 25 km kuzey batısında yer alan Bişkek Manas Havalimanı 4 bin 200 metre uzunluğunda bir adet piste sahip. Askeri amaçla da kullanılan bu havalimanının pisti asfalttan değil betondan inşa edilmiş.
Bişkek Uçak Bileti

Bişkek Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bişkek ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bişkek Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bişkek Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.