Uçak Bileti
   Bologna Uçak Bileti  


Bologna
İtalya’nın kuzey bölgesinde yer alan Bologna turistlerin ilgi odağı olan kentler arasında bulunuyor. Emilia – Romagna bölgesinin merkezinde yer alan kent aynı zamanda “Kızıl Şehir” ismiyle de bilinir. Bunun nedeni binaların hemen hepsinin kırmızı tuğla kullanılarak inşa edilmesidir. Kent uzaktan kırmızı renge bürünmüş olduğundan kızıl şehir olarak da adlandırılır.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
1088 yılında açılmış olan Bologna Üniversitesi dahi tek başına turistlerin ilgi odağı… Dante, Erasmus, Kopernik ve daha pek çok deha bu üniversiteden mezun. Ekonomik uçuş farkıyla siz de Bologna uçak biletleri satın alabilir, hem Bologna Üniversitesi’ni hem de kenti gezme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Ulaşım
Bologna Guglielmo Marconi Havalimanı İtalya’nın en yoğun sekizinci havalimanı olma özelliğini taşıyor. Dünyanın popüler kentlerine uçabileceğiniz havalimanı ekonomik Bologna uçak bileti fiyatları ile de bilinir. Kentin 6 km kuzaybatısında yer alan havalimanı Nobel ödülü sahibi olan elektrik mühendisi Guglielmo Marconi’nin ismini yaşatıyor.Her yıl 6 milyona yakın yolcu bu havalimanını kullanıyor. 2 bin 800 metre uzunluğundaki pisti haftanın her günü uçak iniş-kalkışlarına sahne oluyor.

Bologna Uçak Bileti

Bologna Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bologna ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bologna Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bologna Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.