Uçak Bileti
   Bombay Uçak Bileti  


Bombay
Hindistan’ın Maharaştra eyaletinin başkenti olan Mumbai (Türkçe de Bombay olarak biliniyor) ülkenin en büyük şehridir. Ayrıca dünyanın da da en büyük üçüncü şehri olma özelliğine sahiptir. Salsetta adası üzerine kurulu olan kent ülkenin ekonomi ve kültür şehri olanma özelliğini de taşıyor. Hindistan Sinema Endüstrisi de Bombay’i de bulunuyor. Bu sebeple de oldukça göç alan bir yerleşim yeridir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Elephanta adası Hindu eserleri ile ünlü olup UNESCO dünya mirası listesinde yer alan bölgedir. Bunun yanı sıra İngilizler dönemi eseri ola St. Thomas Katedrali de gene UNESCO dünya miras listesinde yer alıyor. Doğal yaşamın bulunduğu parkları, bahçeleri ile ünlü olan kent ayrıca tarihi eserleri ile de dikkatleri üzerinde toplamakta.

Ulaşım
Bombay ulaşımda Havaalanı konseyi tarafından Hindistan’da en iyi havaalanı seçilen Bombay Chhatrapati Shivaji Uluslararası havaalanını kullanılıyor. Ülkenin en işlek ikinci havaalanıdır. Dünyanın ise 48.en işlek havaalanıdır. Bombay uçak bileti rezervasyonu ve Bombay uçak bilet fiyatı hakkında bilgi almak için Ekonomik uçuş'tan yararlanabilir ve avantajlarını öğrenebilirsiniz.

Hindistan(Bombay) Uçak Bileti

Bombay Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bombay ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bombay Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bombay Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.