Uçak Bileti
   Bordo Uçak Bileti  


Fransa Bordo
Fransa’nın Bordeaux şehri ülkenin güneybatısında yer alıyor. Önemli bir turizm şehri olan Bordeaux 2007 yılında dünya mirası listesine UNESCO tarafından da alınmış. Liman kenti olan Bordeaux “bordo “ olarak da anılmakta.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Şarabı ile ünlü olan kentte günübirlik olarak yapılan turlar ile şarap yapımlarını görerek şaraplarında tadına bakma fırsatını elde edebilirsiniz. Ayrıca botanik bahçeleri ile de ünlü olan şehir de botanik bahçeleri gezerek hem bitki hem de değişik havyaları görme şansınızda var. Bunun yanı sıra Sainte Catherina yürüyüş yapabilir, Saint Michel kulesinden de şehri kuşbakışı görebilirsiniz.

Ulaşım
Bordo-Merignac Havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak 12 km uzaklıkta yer alıyor. Şehre oldukça yakın olan havaalanı sayesinde gezinize hemen başlama imkânınızda vardır. Fransa Bordo uçak bileti fiyatları ve Fransa Bordo uçak bileti hakkında bilgi almak için Ekonomik uçuş ayrıcalıklarından yararlanabilirsiniz.

Fransa (Bordeaux) Uçak Bileti

Bordo Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bordo ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bordo Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bordo Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.