Uçak Bileti
   Brezilya Uçak Bileti  


Samba ve Futbol Ülkesi
Güney Amerika Kıtası'nda uzun bir Atlas Okyanusu kıyı şeridine sahip, Ekvator ve Şili hariç tüm Güney Amerika ülkeleriyle komşudur. Brezilya Futbolun mabedi, Samba'nın anavatanıdır. 200 milyona yaklaşan nüfusuyla bu büyük ülke, Dünya turizminin de göz bebeklerindendir. Her yıl Samba Festivali başta olmak üzere, milyonlarca turistin ziyaret ettiği Brezilya önemli bir turizm merkezidir.

Türk vatandaşlarından vize istemeyen Brezilya, Türklerin de tatil tercihlerinde ilk sıralarda yer almaktadır. Ekonomikuçuş internet sitesi aracılığıyla istediğiniz havayolu şirketinden Brezilya uçak bileti alabilirsiniz.

Hangi şehirde neler yapılır?
Deniz, tarih, samba, futbol ile ilgili bir çok ziyaret edilecek, görülecek yer alternatifi bulunan Brezilya, nüfusu milyonun üzerinde 13 şehre sahiptir. Brezilya uzak bileti hizmetini Ekonomikuçuş internet sitesi aracılığıyla temin ederek, eşsiz bir tatil geçirebilirsiniz.

Rio de Janeiro
7 milyonluk nüfusuyla Brezilya için önemli bir kent olan Rio de Janeiro, turistlerin de en çok ilgi gösterdiği şehirlerdendir. Rio, samba karnavalı dönemi dışında da bir çok turist çekmektedir. Rio'yu gezmeye Kurtarıcı İsa Heykeli'nden başlayabilirsiniz. Kentin hatta ülkenin simgesi olmuş bu heykele ulaşmak için yılın her döneminde uzun bir kuyruk beklemeyi göze almak gerekir.

Prainha sahili özellikle sörf sporunu sevenler için bulunmaz bir fırsattır. Sörf yapmıyorsanız bile sörfçüleri izlemek için de bu sahili mutlak görmelisiniz. Petropolis binasını görmeyi de ihmal etmeyin. Futbol dünyasının en önemli merkezlerinden Maracana Stadyumu'nu da görmeyi, ihmal etmeyin. Sao Bento Manastırı, Ruinas harabeleri gibi yerlerin yanı sıra dünyaca ünlü bir çok plaj arasından en az bir kaç tanesini görmelisiniz. Sao Francisco Kilisesi'ni de mutlaka görün. Altın kilise olarak bilinen bu Kiliseyi görmeden Rio'dan ayrılmayın.

Sao Paulo
Ülkenin en kalabalık şehirlerindendir. 11 milyon nüfusuyla ülkenin eğlence merkezidir. Sao Paulo'ya gittiğinizde, Belediye tiyatrosu, Catavento kültür ve eğitim binasını, şehir sanat galerisini, Portekiz dil müzesini, Sao Bento Manastırı'nı, Pinacoteca İstasyonu, Futbol Müzesi, cam evi, gibi bir çok yeri gezin. Buralarda özellikle binaların güzelliklerine bayılacaksınız. Sao Paulo bir mezeler kentidir. Tüm müzeleri gezme imkanını elbette bulamayabilirsiniz.

Brasilia
Ülkenin başkenti olan Brasilia da tarihi ve turistik bir çok güzelliği barındırır. Santuario Dom Bosco binasının muhteşem mimarisini görün. Metropoliten Katedrali, para müzesi gibi binaları görmenizde fayda var. Botanik Park ve Milli Parkları ziyaret etmekte fayda var.
 

Brezilya Uçak Bileti

Brezilya Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Brezilya ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Brezilya Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Brezilya Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.