Uçak Bileti
   Budapeşte Uçak Bileti  


Budapeşte
Macaristan’ın başkenti olan Budapeşte aslında iki farklı kentti. Buda Nehri’nin iki yakasında bulunan “Buda” ve “Peşte” kentleri 1873 yılında birleşti ve Budapeşte adını aldı. 2 milyona yakın kişinin yaşamını sürdürdüğü bu şehir Macaristan’ın siyasi, kültürel ve ihracat bakımından en mühim kentidir. Ülke nüfusunun üçte ikisinin yaşadığı bir kent olması önemini daha fazla arttırıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Oldukça önemli kentlerden biri olduğu, dünyanın da farkında olduğu bir husus... Bu nedenle Budapeşte uçak biletleri her yıl daha fazla satılıyor. Gayet ekonomik olan Budapeşte uçak bileti fiyatları avantajlarından faydalanan herkes bu şehri kısıtlı bir bütçe ile gezebilir. Kentin kendine has dokusunu hemen fark edebileceğiniz şehirde pek çok tarihi yapı da bulunuyor.

Ulaşım
Yalnızca sivil uçuşların gerçekleştiği Budapeşte Ferenc Lıszt International Havalimanı 3 bin 707 metre ve 3 bin 10 metre uzunluğunda iki adet piste sahip. Kent merkezinin 16 km doğusunda yer alan havalimanı her yıl 9 milyona yakın yerli ve yabancı yolcuyu ağırlıyor. Ülkenin en işlek havalimanıdır.

Budapeşte Uçak Bileti

Budapeşte Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Budapeşte ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Budapeşte Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Budapeşte Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.