Uçak Bileti
   Bulgaristan Uçak Bileti  


Medeniyetler Beşiği Bulgaristan’da Mola Zamanı!
Birçok medeniyete ev sahipliği yapmış ülkelerden biri olan Bulgaristan bu özelliği ile zengin bir tarihe sahiptir. Roma, Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’nun hakimiyeti altında kalan, 1908 yılında tam olarak bağımsızlığını ilan eden Bulgaristan ülkemizden en çok turist çeken ülkelerden biri, tabi ki bunda komşu ülkemiz olmasının da payı yok değil. Tarihi ve stratejik açıdan bizim için önem taşıyan ülkelerden biri olsa da, iyi bir tatil noktası da olabileceğini düşündüğümüz Bulgaristan özellikle kayak merkezleriyle ünlüdür. Bir kayak tutkunuysanız ve bu tutkunuzu farklı ülkelerin topraklarında yaşayacağınız deneyimle ortaya çıkarmak istiyorsanız Bulgaristan uçak bileti alma işlemine hemen başlamalısınız.

Bulgaristan’da Nereye Gidilir?
Bulgaristan’ın en önemli yerlerinden biri Şumen’dir. Türk nüfusunun bir hayli fazla olduğu Şumen, gündüzleri herkesin arı gibi çalışıp, akşamları ise çılgınlar gibi eğlendiği bir şehirdir. ‘Pehlivanlar Diyarı’ olarak bilinir. Çalışkan halkı sabah erken saatlerden itibaren işine başlarken, gece boyunca eğlence mekânlarında saatlerce eğlendikleri dikkatlerden kaçmaz.

Kayak için tercih edilebilecek yerlerden biri Pamporovo olabilir. Pist olanaklarıyla ziyaretçilerinden tam not alan Pamporovo, Uludağ ile kıyaslandığında ekonomik rakamlara sahiptir. Çok sayıda lüks otelin yer aldığı bu kayak merkezinde konforlu bir tatil geçirebilirsiniz. Pistlerin zorluk derecesine göre renklendirildiği Pamporovo kayak öğrenmek için de doğru adreslerden biri olabilir.

Ülkenin Anadolu’ya açılan kapısı olarak nitelendirilen Svilengrad da Türklerin çoğunlukta olduğu şehirlerden biri. Özellikle gece hayatına düşkün olan ve kumar oynamak isteyenler Svilengrad’ı sıklıkla ziyaret etmektedir.

Sosyal imkanları sonuna kadar kullanmak, eğlenceli zamanlar geçirmek ve bunun yanı sıra canlı bir yaşamın tadını çıkarmak için öğrenci şehri olarak nitelendirilen Sofya’yı da görmelisiniz. Bulgaristan’ın başkenti olan Sofya, en büyük ve en gelişmiş şehridir.

Bulgaristan’da Ne Yenir?
Ülkemizin sınır komşularından biri olsa da Bulgaristan yemekleri için Türk yemeklerine benzer diyemeyiz. Ege Bölgesi yemeklerine benzer mezelere sahip olsa da Bulgaristan’ın meşhur yemekleri Shopska salatası, Shkembe, Supa topcheta, Mish mash, Tatarsko kyufte ve Rhodopes shishcheta’dır.

Bulgaristan’a Nasıl Gidilir?
Ülkemizden şahsi araçlarla Bulgaristan’a rahatlıkla gidilebilir. Ülkeye girişte vize uygulandığı unutmamalıdır. THY, Pegasus, Onur Air ve diğer birçok havayolu şirketinin Sofya’ya direk uçuşu mevcuttur. Bulgaristan uçak bileti fiyatları için erken alımlarda ekonomik olduğunu da söyleyebiliriz. Ekonomik uçak bileti temininde Ekonomikuçuş yardımı da alınabilir.
 

Bulgaristan Uçak Bileti

Bulgaristan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bulgaristan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bulgaristan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bulgaristan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.