Uçak Bileti
   Bursa Uçak Bileti  


Yeşilin Her Tonu için Bursa!
Yeşilin en saf halini görmek istiyor, aynı zamanda tarihsel zenginliklerle kültürel açıdan ufkunuzu açmak istiyorsanız rotanızı Bursa’ya çevirmelisiniz. Ülkemizin kalabalık dördüncü şehri olarak kabul edilen ve bugün 3 milyon 720 binden fazla nüfusa sahip olan Bursa, Marmara Bölgesi’nde yer alıyor. Güney Marmara iklim koşullarını tam anlamıyla yansıttığını söyleyebileceğimiz bu gözde şehir yeşil her tonunu misafirlerine göstermekten çekinmiyor. Doğal güzellikleri, yemyeşil doğası, temiz havası ile tam bir huzur şehri olduğunu söyleyebileceğimiz bu şehri görmek için ilk fırsatta, Ekonomikuçuş farkıyla Bursa uçak bileti almalısınız.

Osmanlı İmparatorluğu’na başkentlik yapmış olan şehirlerden biri olarak o kültüre dair tarihi dokuları sıklıkla gördüğümüz Bursa, meşhur çarşıları, müzeleri, tarihi eserleri, doğal güzellikleri ve mistik havası ile ziyaretçilerini kendisine hayran bırakıyor. Yerli ve yabancı turistleri kendisine çekerken, aynı zamanda en büyük sanayi şehirlerinden biri olduğuna bildiğimiz Bursa, otomotiv üretimi söz konusu olduğunda akıllara gelen ilk ilimizdir. Türkiye’de otomotiv üretiminin başkenti olduğunu söyleyebileceğimiz bu güzide şehri ziyaret ettiğiniz otomotive ilgi duyuyorsanız Bursa Otomobil Müzesi’ni görmeden geri dönüş yapmamalısınız.

Bursa’da Nereye Gidilir?
Kendinize zaman ayırmak; kısa, ama tadı damağınızda kalacak bir tatile çıkmak, hem doğal güzellikler hem de tarihi dokular ile göz zevkinizi doyurmak istiyorsanız, Ekonomikuçuş'un sunduğu çok özel imkanlarla Bursa uçak bileti avantajlarından mutlaka yararlanmalısınız. Pekiyi, rotanızı Bursa’ya çevirdiğinizde nereye gitmelisiniz?

Kayak Tutkunları için Uludağ!
Kayak yapmayı seviyor, karın tadını çıkarmak istiyor ve bunun için de para harcamaktan bir an bile çekinmiyorsanız Uludağ mutlaka gitmeniz gereken noktalardan biridir. Dünya çapında bir kayak merkezi olması ekonomik açıdan üst düzeyde olmasına da neden oluyor. Lüks tutkunlarının tercihi olan ve fiyatlarıyla ne yazık ki herkese hitap edemeyen Uludağ; dağ yolu etkinliklerine katılmak ya da kestane toplamak için de iyi bir seçim olabilir. Hiç para harcamadan da Uludağ yolunda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

İhtişamın Bursa’daki Karşılığı: Suutçu Şelalesi
Bursa Mustafakemalpaşa’da bulunan ve bu koca şehrin su ihtiyacını karşılayan Suutçu şelalesi, merkeze 18 km uzaklıkta bulunuyor. Bursa’da mutlaka görülmesi gereken doğal güzelliklerden biri olan Suutçu Şelalesi, tüm ihtişamıyla sizi de kendisine hayran bırakabilir.

Su Kuşu Cenneti: Uluabat Gölü
Apolyont adıyla bilinen Uluabat Gölü, dinginlik arayanların uğrak noktası diyebiliriz. Tam anlamıyla bir huzur timsali olan bu göl en fazla su kuşuna sahip olan göl olarak RAMSAR tarafından koruma altına alınmıştır. Kuş seslerinin huzur veren bir melodiye dönüştüğü bu göl Bursa’da görülmeye değer yerlerden biridir.

Doğal Güzelliklerle Tarihin Muhteşem Harmanlanışı Bursa!
Bursa’da gözlerinizi çevirdiğiniz her noktada tarihi bir doku, doğal bir güzellik görebilirsiniz. Yine de bu şehre yolunuz düştüğünde görmeniz gereken yerler konusunda bizim önerilerimiz arasında; Irganda Köprüsü, Tirilye, Mudanya, Zafer Plaza, Cumhuriyet Caddesi, Bursaspor Timsah Arena Stadyumu, Tophane, Yeşil Türbe, Saltanat Kapısı, Cumalıkızlık, Koza Han ve tabi ki Ulu Camii yer alıyor.
 

Bursa Uçak Bileti

Bursa Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Bursa ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Bursa Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Bursa Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.