Uçak Bileti

   Busan Uçak Bileti

 


Busan
Güney Kore’de yer alan Busan ülkenin en büyük liman şehridir. 4 milyondan fazla sayıda kişinin yaşadığı bu kent ülkenin de ikinci büyük şehri olma özelliğini taşıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Farklı bir coğrafyaya sahip olan Busan aslında büyük tepeler üzerine kurulu bir şehirdir. Ancak şahane plajlara sahip olması ve okyanus kenarında bulunması da dikkatlerden kaçmıyor. Dağların okyanuslarla birleştiği noktada yer alan Busan uçak biletleri fiyatlarının da etkisiyle her yaz döneminde binlerce turisti ağırlıyor. Hem kent gezisi yapmak isteyenler hem de deniz tatili yapmak niyetinde olanlar hiç tereddüt etmeden şehrin yolunu tutuyor. Cazip Busan uçak bileti fiyatları size de bu şansı sunabilir.

Ulaşım
Kentin batı bölümünde yer alan Busan Gimhae Uluslararası Havaalanı 1976 yılında hizmete açıldı. 2 bin 745 metre ve 3 bin 200 metre uzunluğunda iki adet piste sahip olan havalimanı denizden yalnızca 6 fit yükseklikte konumlanmış durumda. Uçuş trafiği her geçen yıl artan havalimanına yakın zamanda yeni pistlerin yapılması planlanıyor. Yılda 79 bine yakın uçuş hareketi gerçekleşiyor.
Busan Uçak Bileti

Busan Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Busan ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Busan Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Busan Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.