Uçak Bileti
   Çek Cumhuriyeti Uçak Bileti  


Çek Cumhuriyeti Nasıl Bir Ülke
Çek cumhuriyeti Orta Avrupa’da yer alan bir ülkedir. Batısında Almanya, doğusunda ise Slovakya ile komşu olan bu ülke müthiş bir tarihi mirasa sahiptir. Karasal iklimin hakim olduğu bu ülkeye özellikle yaz mevsiminde gidilmesini sizlere tavsiye edebiliriz. Keza mayıs ve eylül ayları arasında müze ve kilise gibi tarihi mekanların açık olduğu ve festival dönemlerin bu araya denk geldiğini belirtmek gerekir.

Başkenti Prag olan Çek Cumhuriyeti 13 eyaletten oluşmakta ve mimarisinde Romanesk, Gotik, Rönesans, Barok ve rokoko tarzının etkinliğini gezip gördüğünüzde hissedebilirsiniz. Bu ülkeyi ziyaret etmek isteyen herkes Çek Cumhuriyeti uçak biletini Ekonomikuçuş.com sitesinden istediği firmadan satın aldığı bilet ile ziyaret edebilir.

Çek Cumhuriyeti’nin gezilip görülmesi gerektiğini düşündüğümüz ve siz müşterilerimize tavsiye edebileceğimiz en güzel 5 şehri Prag, Brno, Ostrava, Pilsen, Karlovy Vary.

Hangi Şehirler Görülmeli
Prag
Ülkenin başkenti olan bu şehir eşsiz bir güzelliğe ve çekiciliğe sahiptir. Vltava nehri üzerinde bulunan Charles köprüsü 516 metre uzunluğunda ve sırası boyunca 30 adet heykel mevcut. Prag kalesi de yine bu şehrin tarihi kalelerinden biri. Harika bir yer olan Prag kalesi buraya giden herkesin mutlaka görmesi gereken yerler arasında gelir. Oldukça turistik bir memleket olmasına rağmen Türkiye ziyaretçileri için ucuz bile sayılabilir.

Brno
Çek Cumhuriyeti’nin ikinci büyük kenti olan Brno da görülmesi gereken yerler Petrov Tepesi, Denis Bahçeleri, Spilberg kalesi. Moravia bölgesinin eski başkenti olan Brno aslında aşırı büyük bir şehir değil. Her yer birbirine yakın.  1-2 saat sonunda şehrin görülmesi gereken her yerini  görmüş olacaksınız.

Karlovy Vary
Ülkenin batısında yer alan şehir sıcak kaynak suları ve resimsi mimarisi ile ünlüdür. Bu özellikleri ile turistlerin ilgisini çeker ve kuşkusuz sizinde çekecek. Tam 12 adet sıcak su kaynağı bulunur.

Pilsen
Biraları ile ünlü olan bu şehirde bira yapım aşamalarını izleyip farklı bira tatları deneyebilirsiniz.

Ostrava
Yaz aylarında gidilmesini sizlere önerebiliriz. Yerel birası olan Ostravar birası oldukça lezzetlidir. Öğrenci şehri sayabileceğimiz şehir gece hayatı ve güzel kızları ile meşhur.

Çek cumhuriyeti uçak biletinizi Ekonomikuçuş.com sitesinden temin etmek oldukça kolay.sizlerde bu ülkenin saydığımız önemli yerlerini görmek için hemen biletinizi sitemizden uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.
 

Çek Cumhuriyeti Uçak Bileti

Çek Cumhuriyeti Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Çek Cumhuriyeti ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Çek Cumhuriyeti Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Çek Cumhuriyeti Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.