Uçak Bileti

   Cenevre Uçak Bileti

 


Cenevre
İsviçre ülkesinin Zürih’ten sonra en büyük kenti olan Cenevre kenti Cenevre gölü (Leman Gölü)  kıyısında yer alır. Cenevre de bulunan Carouge yerleşim yeri Fransa’nın Nice şehrinden etkilenerek oluşturulmuş bir yerdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Cenevre de mutlak görülmesi gereken yerler arasında eski kent bölgesi, yat limanı, çiçek saati, yeni saray, St. Peter katedrali, Leman gölü (Cenevre gölü), botanik bahçesi, müzeleri, anıtları ve meydanları sayılabilir.

Ulaşım
Cenevre kentine havayolu ile ulaşım için Cenevre Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Cenevre Uluslar arası Havaalanı diğer adı ile Cointrin Havaalanı şehir merkezine yaklaşık olarak 4 kilometre uzaklıktadır. Kentin Cenevre Uluslararası Havaalanı kuzeybatısında kuruludur. Cenevre uçak bilet fiyatı hakkında bilgilere ekonomik uçuştan öğrenebilirsiniz. Ayrıca Cenevre uçak bileti rezervasyonunuzu da anında yaptırma imkânınız bulunuyor.

Cenevre Uçak Bileti

Cenevre Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Cenevre ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Cenevre Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Cenevre Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.