Uçak Bileti

   Cenova Uçak Bileti

 


Cenova Uçak Bileti
Yerel idare bakımından bir komün olan Cenova, İtalya’nın Ligurya bölgesinde yer alır. Ünlü kaşif Kristof Kolomb’un doğduğu yer olan Cenova’da 800 bine yakın kişi yaşıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
2004 yılında Avrupa Kültür Başkenti olan kent sanatı, mimari eserleri, kültürel faaliyetleri ve gastronomi bilimi ile ünlü… Özellikle sanat tutkunları sıklıkla ekonomik Cenova uçak biletleri fırsatlarından faydalanarak kenti ziyaret eder. Kentin Le Strade Nuove (Yeni Sokaklar) ve Palazzi dei Rolli (Rolli'lerin Sarayları) bölümleri UNESCO Dünya Mirasları listesinde yer alıyor. Şayet siz de Cenova uçak bileti fiyatları fırsatlarından faydalanarak rotanızı Cenova’ya çevirirseniz bu iki bölgeyi de mutlaka ziyaret edin.

Ulaşım
Şehrin havasını ilk alacağınız yer Cenova Cristoforo Colombo Havalimanı olacak. Yapay bir yarımada üzerine inşa edilmiş olan havalimanı son birkaç yılda yenilenerek çok daha geniş bir hizmet ağı ile donatıldı. Her yıl Türkiye de dahil olmak üzere dünyanın çeşitli ülkelerinden 1 milyon 300 bine yakın kişi Cenova Cristoforo Colombo Havalimanı’nı kullanıyor. Havalimanının 2916 m uzunluğunda bir pisti bulunuyor.

Cenova Uçak Bileti

Cenova Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Cenova ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Cenova Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Cenova Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.