Uçak Bileti
   Cezair Uçak Bileti  


Cezayir Uçak Bileti
Kuzey Afrika son yılların gerek Ülkemizde, gerek ise dünyada gözde yerleri arasındadır. Fas, Mısır, Cezayir’e yılda yüzlerce tur düzenlenmektedir. Eğer sizin de bugünlerde böyle bir niyetiniz var ise en uygun uçak biletlerini Ekonomikuçuş adresimizden alıp, güvenle seyahat edebilirsiniz. Cezayir uçak bileti de sitemizde en uygun koşullar ile tarafınıza sunuluyor zaten

Cezayir Nasıl Bir Ülkedir
Bu kadar cazip olan Cezayir hakkında da temel bir bilgi vermek gerekirse, başta da belirtildiği gibi, Kuzey Afrika Ülkesi. Ama Afrika’nın en büyük ülkesidir. Uzun yıllar Fransa işgalinde kaldıktan sonra bağımsızlığına kavuşan bir ülke. O yüzden Fransız etkileri görmek mümkün. Yine bir dönem Osmanlı Hükümeti sınırları içinde olduğundan, camiler ile karşılaşmanız olası. Yani hem bir Akdenizli, hem bir Arap, hem de Fransız ve Osmanlı etkileri taşıyor. Tüm bu mozaik bile ülkeyi başlı başına cazip bir hale getiriyor. Tüm kültürleri görme, yaşanmışlıkları hissetme şansınız mevcut.

Nerelere Gidilebilir?
Cezayir Uçak bileti alıp, gitmeye karar vermişseniz, nerelere gideceğiniz de önemli. Aslında Fransız ve İslami kültürün geniş etkileri ve yaşanmışlıkları her yerde bulunuyor. Size bu noktada birkaç örnek vermek gerekir ise.

Cezayir
Ülkenin başkenti, kendi ile aynı adı taşımaktadır ve burada görülebilecek pek çok yer vardır. Bunlar arasında, Notre Dome d’Afrique Kalesi, Osmanlı döneminde yapılan Yeni Cami hemen söylenebilecek olanlar.

Oran
Ünlü Fransız modacı Yves Saint Laurent’in doğduğu kenttir. Bir modacının büyüdüğü kent olarak ilginizi çekebileceği gibi, Ülkenin tüm izlerini de çok güzel gösteren yerleşkeler arasında şirin bir yerdir.

Ne Yenir?
Cezayir uçak bileti almak, yemek turizmi açısından da ciddi önem taşımaktadır. Her ne kadar Akdeniz mutfağının etkilerini taşıyan bir mutfak kültürü olsa bile özelikle gurmeler için son derece özel yerel lezzetler vardır. Ama siz ben gurme değilim ama gittiğimde yerel lezzetleri denemeyi seviyorum derseniz, sadece Cezayir’e özel buğdaydan yapılıp et veya sebze ile servis edilen sebzeli veya etli kuskusu, merguez ve bizdekine benzese bile yapımında biraz daha farklılıklar olan, ağırlıklı olarak biber, soğan ve sarımsak kullanılan şakşukayı denemeden dönmeyin yoksa çok şey kaçırırsınız. Bizden söylemesi.

Mutlaka Dinleyin
Oraya kadar gitmiş iken özel bir müzik türü olan RAI dinlenmelidir. Folklorik müziğin ezgilerini kendine has tınılar ile taşımaktadır.
 

Cezayir Uçak Bileti

Cezair Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Cezair ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Cezair Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Cezair Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.