Uçak Bileti
   Chicago Uçak Bileti  


Chicago
1833 yılında kurulan şehir 1885 yılında şehir de yaptırılan gökdelen ile tarihte ilk olma özelliğine sahip oldu.110 katlı Sears Kulesi yeni adı ile Willis Kulesi 110 katın yanı sıra 85 metre uzunluğunda bir antene de sahiptir.527 metre yüksekliğindeki bu bina Amerika’nın 2.büyük gökdelenidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Amerika’nın kuzeyinde Michigan gölü kenarında kurulu olan bu şehir rüzgârın kenti olarak anılır. Chicago’nun ünlü caddesinde gezerken günün ünlü markaların mağazaları, beş yıldızlı oteller ve muhteşem restoranlar ile şehrin kalbinin attığı yerde rüya âlemine dalacaksınız. Sokak sanatına oldukça önem verilen şehirde birçok anıt, heykel ve buna benzer sanat çalışmalarına rastlamanız mümkün. Bunlardan biride fasulyeye benzerliği ile adından sıkça söz ettiren the bean anıtıdır.

Ulaşım
Chicago’ya ulaşımda en çok tercih edilen ise uçak seyahatidir. Ekonomikuçuş’tan Chicago uçak bileti ile ilgili bilgilere anında ulaşıp Chicago uçak bileti alabilirsiniz. Chicago O’Hare ıntl havalimanı şehrin 27km kuzeyinde yer alan uluslararası havaalanı olma özelliğine sahiptir. 1942-43 yıllarında inşa edilen havaalanı bugün Amerika’nın en işlek havalimanı olma özelliğine de sahiptir.
Chicago Uçak Bileti

Chicago Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Chicago ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Chicago Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Chicago Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.