Uçak Bileti

   Cidde Uçak Bileti

 


Cidde
Suudi Arabistan ülkesinin Riyad’ dan sonra en büyük ikinci şehri olan Cidde kenti Mekke yakınlarında Kızıldeniz kıyısında kuruludur. Çöl ikliminin hâkim olduğu kentte sahil şeridi sayesinde biraz daha yumuşak bir havaya sahip.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kızıl deniz sahilinde bulunan ortaçağ kalıntıları ve antik kent bölümü kentin en etkileyici yerleri arasındadır. Modern yaşamın ve şaşanın da bulunduğu kentte yedi yıldızlı oteller hemen dikkatleri üzerine çeker. Cidde şehrinde bulunan dünyanın en yükseğe su püskürten fıskiyesi (yaklaşık 313 metreye) olan Kral Fard Su Fıskiyesi limanda bulunup 1980 yılında yaptırılmış olup geceleri ise aydınlatılarak büyülü ortam yaratır. Bunun yanı sıra Cidde Belediye Kulesi, Sharbatly ve Naseef evleri, Al Balad Bölgesi, Durrat Al Arouse Turist bölgesi gene görülesi yerleri arasındadır.

Ulaşım
Cidde kentine hava ulaşımında Kral Abdülaziz Uluslar arası Havaalanı kullanılıyor. Şehrin kuzeyinde bulunan havaalanının şehir merkezine yaklaşık olarak uzaklığı ise on dokuz kilometredir. Cidde uçak bilet fiyatları ve Cidde uçak biletleri ile ilgili tüm bilgilere Ekonomikuçuş'tan edinebilirsiniz.

Cidde Uçak Bileti

Cidde Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Cidde ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Cidde Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Cidde Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.