Uçak Bileti
   Cincinnati Uçak Bileti  


Cincinnati
Batının kraliçesi olarak anılan şehir Amerika’nın Ohio eyaletinin önemli ticaret merkezlerinden biridir. Cincinati şehrinde Ohio kenti boyunca nehir gezisi yapabilirsiniz. Tarihe dokunmak isteyenlerin uğrak yeri ise Ripley kasabasıdır. Ayrıca 943 yapısı ile tarihinin korunmuş olduğu bölge olan Over the Rhine en büyük tarihsel bölgesidir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Işıltılı ve parlak bir şehir olan Cincinnati de çocuklar için hazırlanmış olan The Cinergy Children’s Müzesi de yer alıyor. Şehrin en eski yerleşim noktasını görmek isterseniz Price Hill ‘e uğramadan dönmeyin. Ayrıca en eski botanik bahçelerin ve hayvanat bahçelerinden bir olan Cincinati Zoo and Botanica Garden de gezilip görülesi gereken yer arasındadır.

Ulaşım
Cincinnatiye en kolay ulaşım hava yoludur. Bunun için Ekonomikuçuş’un avantajlı Cincinnati uçak bileti ve uçak bileti fiyatlarından yararlanabilirsiniz. Cincinnati Northern Kentucky Havaalanı ile kolaylıkla ulaşımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Hava alanına oldukça yakın olan çok sayıda otel buluyor. Konaklamada tercih ettiğiniz otel isteseniz sizi havaalanından servisi ile alabiliyor. Cincinnati şehir merkezine oldukça yakın olan hava alanı ayrıca gelişmiş son teknolojiler ile donatılmış olup güvenliğinizi sağlanması için tüm önlemlerin alındığı özel bir alandır.

Cincinnati Uçak Bileti

Cincinnati Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Cincinnati ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Cincinnati Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Cincinnati Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.