Uçak Bileti

   Dammam Uçak Bileti

 


Dammam
Dammam kentinin ismi Suudi Arabistan’da Ed Dammam olarak kullanılır. Suudi Arabistan’ın Riyad ve Cidde’den sonra üçüncü büyük şehridir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Tarihi antik kökenlere dayanan kentte yerleşimin yaklaşık iki bin yıl önce başladığı bilinmekte. Liman ve deniz fenerinin bulunduğu şehirde özellikle deniz fenerinin mimarisi oldukça dikkat çeker. Kordonda yürüyüş ya da yeşil körfezde gezinti yapabileceğiniz gibi altmış metre uzunluğundaki krallığın bayrak direğini de ziyaret edebilirsiniz. Birçok alışveriş merkezi ve restoranların bulunduğu Dammam da oldukça lüks otelleri görmeniz mümkün.

Ulaşım
Kentte hava ulaşımında Dammam Kral Fard Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Yaklaşık olarak 780 kilometre karelik bir alanda kurulu olan havaalanı oldukça büyük bir terminalle de sahiptir. Tam olarak çölün ortasında yer alan havaalanı şehir merkezine yaklaşık elli kilometre uzaklıktadır. Dammam uçak biletleri hakkında bilgi almak için Ekonomikuçuş'tan yaralanabilirsiniz. Ayrıca Ekonomikuçuş ile Dammam uçak bilet fiyatları ile ilgilide bilgilere ulaşmanız mümkün.

Dammam Uçak Bileti

Dammam Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Dammam ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Dammam Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Dammam Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.