Uçak Bileti

   Darülselam Uçak Bileti

 


Darülselam
Tanzanya ülkesinin en gelişmiş şehri olan Darülselam ayrıca ülkenin en büyük kentidir. Kentin isim anlamı Barış Ülkesi’dir. 1996 yılında başkent olan kentte ülke için en önemli yerdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentin en önemli kumsalı olan Coco Plajı adını plaj boyunca sıralı olan coconat ağaçlarından almış. Golf turizminin geliştiği ülkede golf sahaları oldukça meşhurdur. Liman bölgesinde bulunan Liman Kontrol Kulesi ise,  Japonlar tarafından yapılış olup oldukça modern izler taşıyan bir mekândır. Balık pazarları ile de ünlü olan kentte kurutulmuş balıkların her çeşidine rastlamak mümkün. Ayrıca meyve yönünden de oldukça fazla çeşit bulunan kentte Tropikal meyve cenneti demek yanlış olmaz.

Ulaşım
Kentte havayolu ile ulaşımda Dar Es Salaam Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Havaalanının diğer ismi ise ülkenin bilinen en eski cumhurbaşkanının adı olan Julius Nyerere Uluslararası Havaalanı’dır. Şehir merkezine yaklaşık olarak on iki kilometre uzaklıkta yer alan havaalanı kentin güneybatısında konumlanmıştır. Ekonomikuçuş ile Darülselam uçak bilet fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca Darülselam uçak biletleri ile ilgili bilgilere ulaşmanızda mümkün.
Darülselam Uçak Bileti

Darüsselam Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Darüsselam ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Darüsselam Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Darüsselam Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.