Uçak Bileti
   Delhi Uçak Bileti  


Delhi
Hindistan’ın en büyük ikinci metropolü olan Delhi Yamuna Nehri kıyısında kuruludur. Kentte Milattan önce altıncı yüzyıldan beri yerleşim vardır. Delhi yeni Delhi ve ESKİ Delhi olmak üzere ikiye ayrılıyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte bulunan Hümayun ‘un Türbesi UNESCO tarafından dünya mirası listesine alınmış olan Taj Mahalle ilham veren bir Babur yapısıdır. Bunun yanı sıra kentte Lotus Tapınağı, Swaminarayan Akshardham, Gurud wara Bangla Sahib gibi yapılarda ince el işçilikleri ve mimarisi ile dikkat çeken yapılardan birkaçıdır.

Ulaşım
Havayolu taşımacılığında Indıa Gandhi Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Yeni Delhi’nin güney batısında yer alan havaalanı Hindistan’ın en büyük havaalanıdır. Ekonomik uçuş ile Delhi uçak bilet fiyatı hakkında bilgi alıp Delhi uçak bileti rezervasyonunuzu anında yaptırabilirsiniz.

Hindistan(Delhi) Uçak Bileti

Delhi Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Delhi ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Delhi Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Delhi Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.