Uçak Bileti

   Doha Uçak Bileti

 


Doha
Basra Körfezi’nin kıyısında yer alan Doha şehri hava sıcaklığı ile nü yapmış bir kenttir. Havanın en soğuk olduğu aylar ocak ve şubat aylarıdır. Bu aylarda sıcaklık en fazla 25 dereceye kadar düşer. Yaz aylarında ise termometreler 48 dereceye ulaşır. 500 bin nüfuslu olan Doha kenti 132 kilometrekarelik bir alan üzerine kuruludur. Kentin yağımı ise devam ediyor. Pek çok yeni binanın inşası tüm hızıyla sürüyor.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Bu muhteşem kenti görmek için uygun Doha uçak biletleri fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Özellikle Ortadoğu’da Dubai ile yarışabilecek bir kent görünümünü ortaya çıkarmaya çalışan Katar’da son derece lüks alışveriş merkezleri ve oteller de mevcut. Şehrin dört bir yanında ilginizi çekecek muhteşem yapılar ile karşılaşabilirsiniz. En uygun Doha uçak bileti fiyatları yaz aylarında karşınıza çıkacaktır.

Ulaşım
Kentin Doha Hamad İnternational Havalimanı yapımı yeni bitmiş bir havalimanıdır. 2014 yılında açılışı yapılan bu havalimanı gayet lüks ve modern bir yapıya sahip. 4 bin 250 ve 4 bin 850 metre uzunluğundaki 2 pisti de havalimanının üstün yönlerinden birini gözler önüne seriyor.

Doha Uçak Bileti

Doha Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Doha ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Doha Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Doha Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.