Uçak Bileti

   Donetsk Uçak Bileti

 


Donetsk
Donetsk kenti Ukrayna ülkesinin önemli bir metalürji merkezidir. Etrafında çok sayıda kömür madeni bulunuyor. Kent 1869 yıllarında bir iş adamının burada kömür ve çelik fabrikası kurması ile oluşmuş. Donetsk kentinde hafif karasal iklim hâkimdir.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Kentte gezilecek yerler arasında Lenin Meydanı, Donbass Arena, Donetsk Opera Binası, Pushkin Bulvarı, Forged Figures Parkı, Tuz Madeni, Donetsk Sanat müzesi, Sheffield Parkı, Svyatagorsk Larva Manastırı, Shevchenko Bulvarı ve Svyato Preobrazhensky Katedrali sayılabilir. Kentte ayrıca Doğu Avrupa’nın en büyük köpüklü şarap üreten fabrikası da bulunuyor. Ayrıca çocuklar için yunus parkı Nemo oldukça ilgi çekicidir.

Ulaşım
Donetsk kentine hava ulaşımında Donetsk Uluslararası Havaalanı kullanılıyor. Donetsk Uluslar arası Havaalanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe yaklaşık olarak on beş kilometre olup ülkenin en işlek ve en büyük havaalanıdır. Ekonomikuçuş ayrıcalığı ile Donetsk uçak bilet fiyatları hakkında bilgi alabilir ve Donetsk uçak biletleri ile ilgili gerekenleri öğrenebilirsiniz.

Donetsk Uçak Bileti

Donetsk Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Donetsk ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Donetsk Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Donetsk Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.