Uçak Bileti

   Douala Uçak Bileti

 


Douala
Kamerun’un en büyük kenti olma özelliğini taşıyan Douala Wouri ırmağının üzerine kurulmuş bir şehirdir. Kentin büyük bir bölümü nehrin sol yakasında yer alıyor. Bir buçuk milyona yakın nüfusu ise ülkenin ekonomik ve kültürel anlamda en canlı bölgelerinden biri olmasını da beraberinde getiriyor. Hatta 1920’ye kadar ülkenin başkenti olan Douala, 1920’de başkentliği Yaoundé kentine kaptırdı.

Gezip Görülmesi Gereken Yerler
Oldukça ekonomik rakamlardan oluşan Douala uçak biletleri bu kentin yıl boyunca turist ağırlamasını sağlıyor. Siz de bu defa gezi rotanızı farklı bir şehre çevirmek isterseniz Kamerun ve Douala sizi de ağırlamaktan keyif alacaktır. Şayet daha ucuz rakamlarla karşılaşmak isterseniz Douala uçak bileti fiyatları konusunda erken rezervasyon indirimlerine de göz gezdirin.

Ulaşım
19. asırda önemli bir köle ticaret merkezi olan bu şehir tropikal iklime sahip. Bu nedenle kış aylarında da hava sıcaklığı çok fazla düşmüyor. Kent merkezine sadece 10 km uzaklıkta bulunan Douala Havalimanı, ülkenin de en işlek havalimanıdır. 2 bin 853 metre uzunluğunda bir piste sahip olan havalimanı askeri amaçla da kullanılıyor.

Douala Uçak Bileti

Douala Uçak biletlerinizi www.ekonomikucus.com 'dan yada 7/24 hizmet veren +90 212 914 0 914 nolu Çağrı Merkezinden satın alabilirsiniz.

Ekonomik Uçuş Bilet Sistemi sayesinde Douala ekonomik uçak biletlerini tek bir ekranda ve bütün havayolları ile karşılaştırmalı olarak görebilirsiniz. En uygun ekonomik uçak bileti sistemi ile en ucuz uçak biletlerini satın alabilirsiniz. Uçak biletlerini ister online ister +90 212 914 0 914 nolu telefon ile Çağrı Merkezimizden satın alabilirsiniz.

Douala Uçak Bileti Grup Rezervasyon ve Satış işlemleri için +90 212 914 0 914 nolu telefondan yada online olarak bizimle iletişim kurabilirsiniz.

EkonomikUcus.com üzerinden tüm yurtiçi ve yurtdışı uçuş yaptığını noktalara en ucuz en uygun ekonomik uçak biletini satın alabilirsiniz. Kampanyaları online olarak takip etmek ve seyahat planınıza en uygun uçak biletini bulmak ve fırsatlardan yararlanmak için web sitemize üye olunuz.

Douala Uçak Bileti ile ilgili diğer bilgiler için Ekonomik Uçuş Satış Ofislerine ve +90 212 914 0 914 ’den Çağrı Merkezimize başvurabilirsiniz.